Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostanság a nők zöme párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanság a nők zöme párkapcsolatban miért nem szeret pizsamát hordani?

Figyelt kérdés
Télen, tavasszal, ősszel véd is a megfázás ellen is, szexik benne, és csodás kicsomagolni belőle őket. :)
2015. júl. 19. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Mert megsülök benne és kényelmetlen, télen, tavasszal, ősszel és télen is :D Aludni ruha nélkül szoktam, napközben meg valami normálisabb öltözéket veszek fel.
2015. júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Engem ez egyáltalán nem zavar, sőt! Inkább hordjon egy szexibb hálóinget mint pizsamát.
2015. júl. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Én is ezen gondolkodom éjjel mikor nem tudok aludni. Egyelőre nem tudom a választ. De nem adom fel.
2015. júl. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15%

Én meztelen szoktam...

Fiuk, írtok üzikét?:*

24/L

2015. júl. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én rövid hálóingben és bugyiban szoktam.
2015. júl. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én néha szoktam, de inkább télen. Amúgy meg én eleve nem szeretek nagyon 'beöltözni', mert szinte mindig melegem lesz. Amikor melegebb van, akkor szívesebben alszok mondjuk hálóingben, egy nagy pólóban vagy topban és pamut rövidnadrágban.
2015. júl. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én akkor hordok pizsamát, amikor fázom, mondjuk amióta megcsinálták a tömbön a szigetelést rendesen, azóta télen is ritkábban vagyok úgy, hogy pizsama kell. Most meg olyan meleg van, hogy egy szál bugyi, és még a pléd alatt is melegem van, szóval reggelre csupa izzadtan ébredek és a plédet is lerúgom magamról.

Úgy alszom, ahogy kényelmes és a helyzet megkívánja. Otthon engedem el magam legjobban, vendégségben meg van erre pár pizsamám, hálóingem, időjárástól függően.

2015. júl. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Rózsaszín csőrikés,pamut hálóingem van :) Pizsim nincs,nem is volt,nem is lesz.
2015. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ebbe a melegben nem fogok pizsibe aludni, de télen abban alszom. És szeretem :)

Nyáron pedig egy kis sort és egy polo vagy boxeralsó szerű bugyi egy poloval.

2015. júl. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is és a barátom is jobban szeretjük, ha minden akadály nélkül érhetünk egymáshoz az este folyamán. Nyáron még meztelenül is melegem van néha, télen meg max jobban összebújunk.
2015. júl. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!