Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha párom már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha párom már nem nagyon vállal fel? Pl minden képünket törölte, nem ismerösöm és így tovább? Ezért én meg egy külföldi közszereplőről ábrándozok :S?

Figyelt kérdés

Nem vállal fel! és hiába mondom neki , le pereg róla...

Van egy külföldi nagyon helyes közszereplő, neten találtam rá! Mikor megláttam, olvadtam.Normálisak ezek a tünetek? Hogy másszak ki ebből az egészből?

Nem nagyon járok el sehova, és csak dolgozok, vagy itthon vagyok. Párom meg hát nem is enged sehova cirkuszol. Lehet hogy megörültem volna ezek miatt is?

Lehet hogy túl bolond vagyok, hogy egy idegen pasasról ábrándozok?


2015. júl. 21. 08:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
6-os, a "21 vagyok " azt jelenti, hogy 21 éves. (#2-es válasz)
2015. júl. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha nem vállal fel, nemn szeret, szakíts. Te sem vagy belé vsz szerelmes, csak nem akarsz egedül lenni.
2015. júl. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#11 azóta lehetett születésnapja. :)
2015. júl. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

21 vagyok

Bibertől hányok... én az igazi férfiakat szeretem nem a gyermekeket.

Ő is az... de cseszhetem ha szemét

Nem merek lépni ez igaz, de legjobban azért nem merek, mert érzelmileg nagyon zsarol, fenyeget ... és mikor megprobálom hogy akkor külön menni, akkor teljesen tönkre tesz! Szeretni szeretem, nagyon.. csak nem merek már ő róla, ábrándozni, mert tudom mélyen belül hogy soha se lesz semmmi!:/ És sajnos erős se vagyok ahhoz hogy végleg vége legyen.

3*as feldobtad a napom :D <3

2015. júl. 21. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!