Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy reagálnátok ha megtudn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok ha megtudnátok, hogy a párotok nélkületek ment el a baráti társaságával nyaralni?

Figyelt kérdés

A párom eltitkolta előlem, hogy a haverjaival nyaralni megy a Horvát tengerpartra (a társaságban voltak párok is, nem csak férfiak). Azóta nem beszélek vele, nagyon megbántott. Én sosem lennék képes ilyet csinálni vele, és úgy érzem szakítanom kéne vele, de szeretem. Szerintetek mit kellene csinálnom?


29/N


2015. júl. 21. 12:40
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
85%

Min gondolkodsz még? 1 éves kapcsolatnál ilyet hazudik, mikor a tenyerén kéne, hogy hordozzon. Mit fog csinálni később, esetleg ha gyerek is van és még több kötöttség van egy családban?

Hagyd el. Csak idő kérdése és Ő fog elhagyni. Ez nem szerelem. Hülyére vesz, esetleg néha dugni jó vagy neki. Keress normális pasit, aki tényleg szeret.

2015. júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
83%
Ha továbbképzést hazudott, lehet, hogy másban is hazudott és nem ismered eléggé.1 év nem nagy idő, keress mást, aki őszinte egy kapcsolatban, mert legközelebb is hazudni fog, ilyen fajta.
2015. júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos ennek vége. És jobb is így, hidd el.
2015. júl. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
81%

4-es vagyok. A néha veszekszünk sztem minden párkapcsolatba belefér. De egy ilyen hazugság már nem. Mert nem titkolta előtted hanem konkrétan a pofádba hazudott! Elhiszem hogy nagyon fáj, de gondolj bele mi lesz a továbbiakban? Az én bizalmamat már tuti nem tudná visszanyerni innentől mindig csak gyanakodnék és nem lenne semmi értelme a kapcsolatnak. na persze úgy sincs hogy totál palira veszi az egyik a másikat!

Hogy derült egyáltalán ki a hazugság?!

2015. júl. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
55%
Én véget vetnék a kapcsolatnak. Baromira utálom a hazugságokat, ez pedig olyan, amit nem tudnék elnézni, ha próbálnék is megbocsájtani mindig agyalnék, hogy vajon mikor hazudott még és mikor fog a jövőben? Nálam ez elképzelhetetlen. Mint látom nem vagytok már kamaszok sem. Lapát...Egyébként mi a mentsége úgymond? Mivel magyarázza, hogy átverte az agyad ?
2015. júl. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:
78%
Kuka és kész.
2015. júl. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
64%
Igen ilyen fajta! Az ilyennek nem való normális nő, kapcsolat.
2015. júl. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
18%

"a társaságban voltak párok is, nem csak férfiak"

nem lehet, hogy túlságosan a nyakára jársz és egy kis szabadságot, pihenést akart? tudta, ha elmondja, akkor vele akarsz menni megint a nyakán lenni...

szerintem beszéljétek meg miért mondta ezt...és, hogy csalódtál benne...


22F

2015. júl. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
46%

hát figyelj gyanus hogy megcsal.

ha fontos lennél neki elvitt volna pláne hogy más vitte a barátnőjét.eltitkolta a nyaralását.

ezen nincs mit szépiteni, nem érdemes vele maradni

2015. júl. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
60%

Én elhagynám. Úgy gondolom elég nyitott vagyok egy kapcsolatban ahhoz, hogy megtudjuk beszélni, hogyha a haverjaival el akar menni nyaralni, nélkülem. Minden további nélkül elengedném, mégha magamba is néznék rendesen, hogy mások miért képesek vinni a barátnőjüket és ő engem miért nem akar!? Szerencsére ez általában pont fordítva szokott lenni, igyekszem nem lekorlátozni semmiben, amit a baráti társaságában csinálna a párom, így általában engem megtűr a társaság, míg más barátnőket nem feltétlenül.


Szóval ennek fényében és baromira csalódott lennék, ha a párom ekkorát hazudna a képembe és nem lennék képes megbocsátani. 25/N

2015. júl. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!