Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A spanyoloknál számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A spanyoloknál számít a megcsalás?

Figyelt kérdés
Spanyolországban voltam nyaralni és ott kavartam egy spanyol sráccal,mint később kiderült van barátnője. Én pedig most nagyon rosszul érzem magam, konkrétan egy r*b*ncnak, hogy velem úgymomd megcsalta a barátnőjét stb. Pár embernek elmondtam, volt aki azt mondta, ne aggódjak a spanyokoknál nem úgy van a megcsalás mint nálunk. Igaz ez?

2015. júl. 23. 10:31
 1/3 datass ***** válasza:
88%
Igen ha barátnőd van és egy külföldit dugsz meg az nem számít egy nemzetközi kavarási szabály szerint.
2015. júl. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem ugyanúgy kezelik mint itt...

itt is vannak nyitott kapcsolatok ahol azzal szexel az illető akivel akar...lehet ők is így voltak...


22F

2015. júl. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A barátnő a te pártodat fogná és közösen csapkodnátok a ledér csábító fejéhez a tányérokat, hogy a csapodár fajtája megvezetett. Tehát ne érezz bűntudatot, mert csak később tudtad meg, hogy barátnője van és nem úgy vetetted rá magad, hogy tudod. Egyébként ha magyar sráccal lett volna ez is ezt mondanám. Ha nincs a homlokára írva és ismerkedik, akkor első körben honnan a fenéből kellene tudnia egy lánynak, hogy foglalt a srác?
2015. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!