Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megbántott a párom, de nem is veszi figyelembe.

Figyelt kérdés
Múltkor csúnya megjegyzést tett egy komoly esztétikai problémámra,amin én kicsit kiakadtam.Később hiszti nélkül elmondtam neki hogy rosszul esett nagyon,de azzal jött hogy miért kell kiakadnom,és nem lehet velem viccelni..azután nem is szólt hozzám.Elég sokat szoktunk nevetni,ugratni egymást,de azért van egy pici határ.Szomorú vagyok ez miatt,legszívesebben rá írnék,kezdeményezném megint hogy beszéljük meg,de azért szeretném ha ő keresne. 21/N

2015. júl. 23. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
First world female problems episode 536.
2015. júl. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Légközelebb vágj vissza akkor, te is tegyél megjegyzést olyasmire, ami őt zavarja, legyen az akár a korai magömlése, bármi, és ha megsértődik, akkor szóról-szóra idézd az ő szavait: "miért kell kiakadnom,és nem lehet velem viccelni.." Tarts elé tükröt, ha a szép szóból nem ért.
2015. júl. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az csak még több vitát szülne.:/ Majd megpróbálom neki elmagyarázni hogy ez elég ciki probléma egy nőnek,és felhozom példának amit írtál. :)
2015. júl. 23. 23:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért? Csak ő sertegethet? Nem fogja átérezni ha nem adod vissza. Így van, tükör kell neki! Majd megtanulja hol a határ.
2015. aug. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

szia bocsi a késői válaszért csak most olvastam

az én párom is ilyen nem méri fel a szavai súlyát olyan dolgokat hozzá vág az emberhez ami másnak szarúl esik de ha ezt vele megcsinálják akkor meg ki van akadva és nálunk is csak vitát szűlt


egyszer vágjhozzá te is valamit ami érzékenyen érinti nagyon ha megsértődik köss vele kompromisszumot hogy ha te se én se

2015. dec. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!