Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb fiatal korban létrejött kapcsolat leginkább a nő miatt marad fent?

Figyelt kérdés
Nagyon sok példát láttam,akár 10 éves kapcsolatra is,ami tinikorban jött létre,de az is javarészt azért,mert a mára már nő alárendelte magát a párja igényeinek,aki ehhez képest a kapcsolatban csak a heréit vakarássza.Tisztelet a kivételnek!Itt gondolok arra,hogy általában a nő az,aki jobban odafigyel a párjára,netán alkalmazkodik hozzá.Tételezzük fel,hogy egy boltos nő meg egy jogász összejön.Ott a nő iszonyatosan teper,hogy intellektuálisan felnőjön a párjához,míg fordított esetben a férfi egy lépést nem tesz,hogy egy színvonalon legyen a párjával-autodidakta módon nyelvet tanul,belemerül a töribe,stb.-

2015. júl. 24. 05:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kicsit én is ezt érzem a kapcsolatomban. Több energiát, érzelmet fektetek bele, mint a párom, túlságosan az ő igényeit tartom szem előtt, meg akarok felelni neki és már rájöttem, hogy ez nagyon nem jó. Szerintem ebben inkább a nő a hibás, mert hagyja.

A boltos-jogász példád szerintem nem annyira jó, mert ilyen esetben tényleg a nőnek kell egy picit magasabb ismereteket szereznie, amit a példa alapján meg is tesz. Szerintem akkor lenne baj, ha a pasi lenézné őt azért mert ,,csak egy boltos" és nem érhet fel az ő ,,szintjére".

2015. júl. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatba mindig az fektet többet, akink fontosabb. Ez persze egy mókuskerék hiszen minél többet feccöl bele, annál fontosabb lesz, annál nehezebben hagyja veszni hagyni. Ám mindezektől függetlenül egy kapcsolat csak úgy tudja túlélni a mindennapok viharait, ha mindkét fél ápolja a maga módján. Sokszor azonban pont ez a "maga módján" a dolog buktatója, mert sokan csak azt a módszert látják meg, amivel ők operálnak, és a partner másféle módszereit észre sem veszik.
2015. júl. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!