Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt pasim ujra keveri a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt pasim ujra keveri a dolgokat! Huzzuk egymás agyát! Akar még valamit? Vagy csak én beszélem be magamnak!

Figyelt kérdés

edina vagyok 16 éves , volt csávóm 20 (máté) ! 1 hónapig jártunk, közösen döntöttünk ugy h szakitunk, mert elég rossz természete van, pl: mert ő ideges engem szurt le-->pedig én arrol nem tehetek egyáltalán:( szóval mondtam h én ebböl nem kérek, és mondta h jóvan és szakittotutnk ugy kb 1 és fél honapja!! azótra nem láttam, de oda mentünk le egyik barátnömmel arra a helyre ahol dolgozik, és adott puszit, és én felhoztam direkt egy pasit..láttam neki szarul esik...erre felhozott ő egy csajt..az nekem esett szarul... és ez igy folytatódott! a barátnöm szakadt a röhögéstöl!!! nemtudom, h ezek után akarhatna-e valamit, cvagy csak az agyamat huzza, mert téyleg ugyláttam h szarul esett neki h felhoztam azt a csávót! ez jelent valamit, vagy nem?

reménykedhetek vagy ne?

köszönöm a válaszokat, ha valamit kihagytam és fontos lenne, akkor kérdezzetek:) köszönöm a válaszokat!!!


2008. szept. 4. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha tisztázzátok a dolgokat. Ezek alapján még mindig érdeklődsz utána (mert szarul esett azt a másik lányt látni). Beszéljétek meg, hogy mit akartok és min tudtok változtatni.
2008. szept. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
remeny hal meg utoljara azt szoktak mondani!ha kiszeretnel vele bekulni akkor nem kellet volna azt a pasit felvid!szerintem szarul esett mert meg vannak erzesei
2008. szept. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szóval, aztmondjátok h még talán vannak érzései?
2008. szept. 4. 21:09
 4/5 anonim ***** válasza:
ha szarul esett neki biztos erez irantad meg vmit de ezt nem lehet keszpenznek venni, h akkor minden helyre jon... szerintem ha szereted meg ot probald visszahoditani...
2008. szept. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érzései mindig vannak az embernek.

Én mondjuk a helyében valami éretebb lány után nézelődnék 20 évesen.

Ne haragudj hogy eztmondom, de nagyon gyerek vagy még.

Neked még a Hana Montana és a Walt Disney való.

2011. ápr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!