Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Játékfüggőség? A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játékfüggőség? A barátom állandóan csak játszik.

Figyelt kérdés
A barátom folyton játszik. Például hétvégenként együtt szoktunk főzőcskézni, de mára már csak én készitem el a dolgokat ő addig a telefonján játszik. Ha bemegyünk a nappaliba ő már az ölébe is veszi a gépet és folytatja. Nem nagyon tudok mit csinálni, féltem őt. ( egy olyan jétékot játszik, amiben 2-5percenként kell harcolni.)Egész nap tud játszani.Ráadásul már pár játékos barátjának is folyton irkál hogy segitsenek neki vagy ő segit.Mit lehet tenni?

2015. júl. 7. 20:22
 1/5 RRR ***** válasza:

valahogy szakítsd ki

menjetek el teló nélkül valahová

esetleg mond el neki,hogy ez neked mennyire rosszul esik


lehetne szeretkezni is helyette, egész nap

2015. júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kötöd le eléggé a figyelmét...
2015. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez természetes, nyár van, csak most tudja kihasználni az alkalmat a játékra :)
2015. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az oké, szívesen járkálunk el,sőt mindig ő mondja h menjünk ide vagy oda. De a baj, hogy ilyenkor is megkér valakit, hogy játszom helyette. nagyon rá van kattanva erre a játékra. már a barátai is mondják neki, hogy legyen ővatos, de erre csak a a válasza, hogy ő nem éli bele annyira magát. magának fel sem tűnik mennyire oda van ezért a játékért.
2015. júl. 7. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Én is játszok,és mikor dolgozok,megkérek valakit hogy figyeljen rá,mert nem akarom hogy szétbombázzanak mire hazaérek :) Pár évig rá voltam kattanva,de meguntam,most már csak unaloműzés ha épp egyedül vagyok.Még pár év talán,és kinövi.
2015. júl. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!