Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Porig aláztam azt a lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Porig aláztam azt a lányt, akit mindenkinél jobban szeretek – mert porig alázott Ő is. Miért van mégis lelkiismeretfurdalásom?

Figyelt kérdés

Igazából már magam sem tudom, hogy érez-e egyáltalán valamit irántam, már nem tudok kiigazodni Rajta, mikor beszélgettünk (és tudja, hogy mennyire szeretem, nyomulok is rá rendesen), hirtelen találkozott egyik ismerősével, és szemem láttára megcsókolta, megölelte.

Ekkor csak néztem, de szólni nem bírtam, aztán elmentek együtt.

Végül 1 napra rá, mikor megint találkoztunk, majd szétvetett az ideg, próbált velem beszélni, de én porig aláztam, hülyének, sötétnek, sekélyesnek, marhának, baromnak, önzőnek, szemétnek, és még ki tudja, minek neveztem, rohadt durva hangnemben, az összes hibáját előkaptam a kalapból, és olyan szinten kegyetlenül szemébe köptem, hogy hogy volt pofája ehhez, mikor tudja, mennyit jelent, és mennyire szeretem. Aztán elmentem, rá sem néztem. Tudni kell róla, hogy nincs sok önbizalma, én már hónapok óta nyomulok rá, szeretem, gyakran konkrétan bántott, sértegetett, de ezzel a lesmárolom előtted a másik srácot dologgal eltört a mécses, soha nem beszéltem így vele, és olyan szinten ledöngöltem a sárga földig, hogy igazából nem hittem volna, hogy ezt megteszem. Őrülten szeretem, de nekem ez már több volt a soknál. Jól tettem, vajon? Helyesen cselekedtem? Megjegyzem, azóta (1 nap) nem kerestem, nem keresett, nem is nagyon volt neten sem fent... Most mit tegyek? Egyáltalán tehetek valamit? Átkozottul lelkiismeretfurdalásom van, hogy bántottam.


2010. márc. 6. 19:40
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Még mindig én vagyok, utolsó:

Hát nézd, ha hagyná magát, hogy segíts neki, akkor oké, de olyan embert nem lehet megmenteni, aki nem akarja, hogy megmentsék, vagy éppen fel sem ismeri (igazából felismeri tudat alatt, de túl gyenge ahhoz, hogy elfogadja, és változtatni tudjon), hogy segítségre lenne szüksége.

2010. márc. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Lehet így van. írok most egy bocsánatkérő levelet, de nem viszem túlzásba a bocsánatkérést, és csak a hangnemért kérek. És nagyjából leírok Neki mindent, minden dolgot. Mert nem tudom, mikor tudnánk szóban ezt megbeszélni. De igen, én is ezt érzem, hogy "gyáva". Úgy érzem, még magával szemben sem ismer be dolgokat, és nem csak az én ügyemről van szó.
2010. márc. 8. 00:03
 33/33 anonim ***** válasza:
Tudom már 1000 éves a kérdés, de nem szabad ilyen miatt bánkódni, én hasonló esetben paprikasprével fújtam le a csajt dühömben.
2023. szept. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!