Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dontsem el, hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dontsem el, hogy ez most szerelem vagy csak baratsag?

Figyelt kérdés
Van egy baratom, akit nagyon szeretek es o is engem. Nagyon jol erzem magam vele. Csak neha ugy erzem, hogy ez tobb mint baratsag, de neha azt erzem, hogy ez csak oszinte baratsag. S az a baj, hogy o 3 evvel kisebb mint en. Sokszor azt hiszem, hogy o is ossze van zavarodva s hogy o is igy erez mint en. Mit tegyek? Felek, hogy elveszitem ot, mert nem tudom eldonteni, hogy mit erzek. Es a korkulonbseg is zavar egy kicsit
2010. márc. 6. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem le kéne ülnöd vele megbeszélni a dolgot, mivel azt mondod, úgy érzed, ő is zavarodott. Nem tudom, hány évesek vagytok, ezért a korkülönbségről nem tudok nyilatkozni, de szerintem mindenképpen beszéljétek meg. Vegyétek számításba azt is, hogy ha balul sül el egy párkapcsolat, a barátság is jó eséllyel megszakadhat, és érdemes-e egyáltalán belevágni?


Sh.

2010. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
En 18 leszek,o pedig 15!
2010. márc. 6. 20:44
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Nos, ebben a korban elképzelhető, hogy egy srác nagyon gyerekesen viselkedik, de Te ismered őt, hogy milyen. Ha úgy látod, éretlen még, akkor semmiképpen nem javaslom, hogy belemenj egy párkapcsolatba, mert könnyen rossz vége lehet, de később is előjöhet belőle a gyerek...

Ha nincs ilyen probléma, vagy úgy érzed, hogy tudod kezelni a helyzetet, akkor megpróbálkozhatsz vele, de így látatlanban vannak kételyeim...


Viszont tudok ellenpéldát is a jól működő kapcsolatra korkülönbséggel, bár ott a lány a fiatalabb.


Sh.

2010. márc. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"A szerelem szerelemmel kezdődik, s a legerősebb barátságból is csak gyenge szerelem fejlődhet"

nem éri meg kockáztatni! és vigyázz a lelkére! még csak 15...te 18 és a lányok előbb érnek...eznempálya!ő még egy kisfiú akit ha elcsábítasz(akaratodon kívül is) megkeserítheted a tizenéves korait...(AKÁR) persze nem feltétlenül...sztem hagyd is..

2010. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem is olyan nagy ez a korkülömbség. Ne parázz miatta. Ha ő is és te is össze vagytok néha zavarodva, az csak okkal történhet. Valahogy meg kéne beszéljétek a dolgot. Nem élhetsz kétségek közt. Tisztázzátok az ügyet, először magatokkal, majd egymással.
2010. márc. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

20:57-nek: Pont ez volt a lényeg, hogy lehet, ez nem barátság, ezért vannak kétségei a kérdezőnek, mit kéne tennie.


Szerintem mindenképpen kettőtöknek kéne megbeszélni, hogy mit akartok a másiktól!


Sh.

2010. márc. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!