Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás utáni ismerkedésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni ismerkedésnek mikor jön el az ideje?

Figyelt kérdés

Rövid (4 hónapos), de erős érzelmekkel tarkított kapcsolatomnak 3 hete lett vége, közös megegyezéssel, mivel sajnos a szerelem nagyon nagy volt, de kiderült szép lassan, hogy nem illünk össze. Én elég csalódottan és elkeseredetten léptem ki a dologból, azóta nem beszélünk (harag amúgy nincs), de sokszor rendeltem magamat alá a Hölgynek, ami az amúgy erős önértékelésemet kissé megcibálta. Jelenleg már nem hiányzik exem, bár napi párszor természetesen még eszembe jut és szomorú leszek, de inkább maga a párkapcsolat érzése hiányzik, mintsem az ex.

Az utóbbi egy hétben teljesen vegyesek az érzelmeim. Több lány is érdeklődik utánam, az első pár beszélgetés alkalmával még nagy a fellángolás és az érdeklődés részemről, de amint egy kettesben eltöltött személyes találkozóra terelődik a szó, teljesen elmegy a kedvem és unott leszek velük kapcsolatban és keresek mást, akivel aztán megint ez történik. Általában valamilyen indokkal meg is szakítom a folyamatot a találkozó előtt, nem szeretnék senkit sem átverni, vagy túlzottan hitegetni. Ez normális szerintetek szakítás után? Lehet, hogy érzelmileg még nem akarok/tudok kötődni más lányhoz, mindegy milyen, csak azt szeretném, hogy az önbizalmamat simogassák picit? Esetleg csak nem megfelelő lányokkal ismerkedem? Érdemes ilyenkor szünetet hagyni, vagy ismerkedjek nyugodtan, csak ne verjek át senkit?

Az a baj, hogy amikor épp nem beszélgetek olyan lánnyal, akinek érzem, hogy tetszem, akkor magányosnak és elesettnek gondolom magamat, rettentően türelmetlen vagyok. Elképzelhető, hogy ez a szakítás utáni önbizalomhiány állapota és nem más lányokkal, hanem egyéb tevékenységgel kellene helyreállítani?

Várjak míg elmúlik és akkor keresek párt, ha alkalmas leszek érzelmeket is táplálni, vagy kereshetek most is, hogy hamarabb elmúljon egy megfelelő emberrel a helyzet? Elég ambivalens és idegesítő állapot, kérlek, segítsetek :S

(27f)



2015. júl. 29. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:

En varnek egy kicsit a helyedben.. nem kell feltetlenul mindig kapcsolatban lenni :)


Elj egy kicsit egyedul - 3 hete volt a szakitas, az nagyon nem sok ido - aztan ha valaki olyannal ismerkedsz meg, akivel nem jon elo az unottsag es kedvtelenseg, azzal erdemes lesz probalkozni. Addig meg minek? Egosimogatas miatt nem eri meg ismerkedni, es meg csak nem is fair. Az onbizalom belulrol fakad, epitgesd mas sikerelmenyekkel - munka, hobbi, elmenyek.

26/N

2015. júl. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján még nem vagy kész egy újabb párkapcsolatra. Érezni fogod, amikor már igen.
2015. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, valahol én is így éreztem. Picit még két part közt hánykolódom, nem is állok kész új kapcsolatra, de még azt sem szoktam meg hogy egyedül vagyok :)
2015. júl. 29. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!