Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen helyzetben? Mi lesz ennek a vége?

Figyelt kérdés

A kedvesemmel már több, mint két éve együtt vagyunk. Anno szerepjátékozott, erről tudtam is, én is kipróbáltam, de nem volt túl izgi, ezért hanyagoltam. A lényeg az, hogy eléggé számítógépfüggő volt, és volt, hogy lementem hozzá (nem lakunk együtt, csak napi 2-3 órát tudunk együtt tölteni), és végig gépezte az egészet, hozzám se szólt. Próbáltam beszélgetni vele, de semmi. Aztán elromlott a gépe, én meg örültem, hogy most hű de jó lesz, több időnk egymásra, stb, de nem így lett. Azóta, mióta rossz a gép, minden nap déltől kb. 11ig ott ülnek nála a haverjai és szerepjátékoznak... Délelőtt ugye nem találkozhatunk, mert suliba járok.

Egyszerűen nem tudok vele beszélgetni, mert nincs rá alkalmam :( Sőt, semmit nem tudok vele csinálni, szerelmeskedni sem, mert ha neadjisten neála tudok aludni, akkor meg ő fáradt, nincs kedve.

Hétvégén elutazott (igen, a haverjaival), de kiderült, hogy neki vonattal kell mennie, és előttem mondta, hogy de rossz, nem szeret egyedül utazni, eszébe sem jutott, hogy engem elhívjon. Persze én nem mondtam neki, érzem, hogy egy ideje útban vagyok, vagy nem tudom :(( Annyira rossz ez így, kezdek annyira magányos lenni, amilyen még sosem voltam...

Persze amikor mondom neki, hogy 'megyek, nem zavarok' meg hasonlók, ha ott vannak a barátai, akkor mondja, hogy á, nem zavarom, maradjak nyugodtan, de mi a csudát keresnék én ott, ha nem foglalkozik velem? :(( [Ha meg az egyik sráccal kezdek dumálni, hogy ne unatkozzak, jön a féltékenykedés...]


Mi az istent csináljak vele? Hogy vegyem rá, hogy velem is törődjön egy kicsit? Régen olyan figyelmes volt, most meg le sem sz@r, bármennyire is igyekszek... :( Vagy hagyjam el? De hiszen szeretem őt :( Vezet ez így valahova?


Kérlek írjatok valamit, már nagyon ki vagyok bukva :(


2010. márc. 7. 06:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem vetted észre hogy ezt az embert te nem is érdekled?

Èn azt gondolom, hogy akármilyen függö lehet bárminek azért a sexre csak lenne ideje, meg arra is hogy néhanap figyeljen rád.

Párom is számitógép függö, nem csesztetetm, mert a munkája is ez, de mindig szakít rám idöt, és oda figyel rám. a takarításban is segít stb... Pedig igazán függö.


Szerintem egyszerüen ne híuvd fel napokig és már tudni is gogod mi a pálya.

2010. márc. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jó tanácsot adott az első. Én nem fogom bizonygatni, hogy a pasid sz@rik rád. Ne jelentkezz egyáltalán mondjuk mától, várd meg, amíg ő hív hogy hova tűntél. Mondjuk ha 3-4 napig nem jelentkezik, az nem túl biztató... Remélem nem így lesz!
2010. márc. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

De az én barátom nem úgy számítógépfüggő... játszik. De egész nap :( Tudja, hogy este melyik busszal szoktam hazamenni (fél nyolc körül), és olyan 11kor azért eszébe jut felhívni, hogy jó lenne egy kis etye-petye :( Ha nincsenek haverok, jöhetek én :(

De régen annyira oda volt értem... nem tudom, mi történhetett. Szóval ne keressem? :) Hát... jó ötlet, de lehet, hogy észre sem fogja venni :-/


Egyébként én 19 vagyok, a barátom 25.

2010. márc. 7. 07:00
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat :) Akkor mostantól mondjuk... addig nem keresem, amíg nem kezd el újra kaparni xD :-/ ha meg nem is kezd egyáltalán, akkor úgy kell nekem :S

Majd megírom, mi lett.

Egyébként most azért biztos fel fog hívni, ha unatkozni kezd (múlt héten töltötte a telóját), de amíg nem volt pénz az egyenlegén, még egy szimpla visszahívósat sem küldött, pedig az ingyen van :-/ és tudja, hogy én visszahívnám vagy megkeresném, ha küld. Áá... :/


Még várok válaszokat.

2010. márc. 7. 07:03
 5/15 anonim ***** válasza:
A TE barátod a gépébe van beleesve és nem tebeléd.Keressél olyan férfit aki Veled foglalkozik, Ő még nem alkalmas 1 párkapcsolatra!!!
2010. márc. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
"De az én barátom nem úgy számítógépfüggő... játszik. De egész nap"-ezt ugye csak viccből irtad? :-)) Olvasd már vissza légyszives,és röhögj egyet te is a saját hülyeségeden.Nem érdekled őt,és ez csak rosszabb lesz,és szerintem biztos hogy nem te vagy neki az egyetlen.
2010. márc. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss, de mi tud vonzó lenni egy olyan 25 éves "férfiban" akinek az az egész napi elfoglaltsága, hogy játszik???

Fejvesztve menekülnék, ha a partneremnek semmi életcélja nem lenne, csak a szórakozás kötné le a haverjaival, mert az ilyen számomra nem férfi, csak egy primitív véglény.

2010. márc. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hívd fel és kérj tőle fél órát, hogy szeretnél valami nagyon fontosat mondani neki.

Elmész, leülsz vele és elmondod neki,hogy:


1.Egy párkapcsolat valós fizikai és szellemi kontaktusból áll.

2.Az élet nem korlátozódhat le egy virtuális játékra

3.Jó ideje nem kapod meg azt amit elvársz egy kapcsolattól.Magányossá váltál.


Mondd meg neki, hogy ha nem változik meg, sajnos külön utakon kell,hogy járjatok.Adj neki 2-3 hetet a változásra.Ha ez nem megy,fájdalmas,de változtatnod kell az életeden,hogy Boldog lehess!

2010. márc. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, tűnj el az életéből. Ne keresd, ne hívd, SEMMI! Ha érdekled, vissza fogja sírni magát. Ha nem, akkor tudod az igazságot. Nem hozhat téged senki sem ilyen megalázó helyzetbe! Ez a srác még nem nőtt fel, pedig itt lenne az ideje. Érzelmi analfabéta. Szerintem jobbat érdemelsz, de ezt nem nekünk kell itt a fórumon eldönteni.... Ha ez lenne, a kérdés, azt mondanám, hagy el. Nem vagyotok túl régóta együtt, és ha már most ilyen nemtörődöm, azt hiszem nem tudsz te rá alapozni. Apa? Férj? JUJJJJ
2010. márc. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Mi az hogy egy csaj megy a faszihoz állandóan?
2010. márc. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!