Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál már ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már ilyen helyzetben? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon szerettem egy srácot, de ő nem volt belém szerelmes, bár jártunk. Tudom, hogy nem illünk össze és sokszor megbántott, de én mégis még mindig őt szeretem. Talán sok jó dolgot "beleképzelek" ami nem is valós... De csak nála éreztem azt a hatalmas lángolást, és hiányzik... De ez reménytelen.

Most van barátom, nemrég jöttünk össze, tudom róla, hogy imád és bármit megtenne értem és ő tényleg tud értékelni, de nála nem érzem azt, amit a régi szerelmemnél, és úgy érzem többé nem is leszek képes úgy szeretni senkit... Szeretem, de nem szerelemből.

Voltatok már ilyen helyzetben? Idővel meg fogom majd szeretni a barátomat, vagy ez esélytelen? De a régi szerelmem ugyanúgy esélytelen... Valaki légyszi segítsen :S


2010. jún. 8. 21:07
 1/4 nielindi ***** válasza:
67%
olyan vagy mint az exed. ugy összejöttél valakivel, h nem érzel sok minent. (Y)
2010. jún. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is éreztem már így. de elfogod felejteni, ne gondolj rá, töröld le msn-ről, meg ne vegyél róla tudomást..és akkor menni fog:) sok sikert !

ezt a srácot meg ne hagyd el...ha szereted, akkor szerelmes is tudsz lenni szerintem

2010. jún. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első: na igen, de nem azt mondja mindenki, hogy meg kell próbálni, meg hogy olyat szeressünk aki viszont szeret? Második: köszönöm szépen, remélem így lesz!
2010. jún. 9. 15:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért nem tudod őt úgy szeretni mert egyszer nagyon szerettél és egyszerre összetört a szíved, kell egy kis idő , hogy feldolgozzd és akkor úgy fogod szeretni mint azt aki nem érdemelte meg SOK SIKERT :)
2010. jún. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!