Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki, hogyan értelmezi azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki, hogyan értelmezi azt a családi állapot kategóriát, hogy "KAPCSOLATBAN"?

Figyelt kérdés
Két unokahúgom is úgy azt jelölte be az iWiW-en - igaz, a definició adott -, pedig csak együtt járnak azzal a bizonyos fiúval, de a szüleik háztartásában élnek.
2010. márc. 7. 09:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
én úgy értelmezem, hogy nem b.aszhatnak össze-vissza, mert már van vkijük.
2010. márc. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%

a kapcsolat nem jelenti a külön háztartást. ha tehát a szüleiknél élnek, de "kapcsolatban", akkor mi a kérdés??

kapcsolatban, vagyis, együtt. ennyi. nyilván szeretik egymást de még nincs eldöntve lesz-e házasság vagy sem, ha pedig már úgy tervezik együtt maradnak, akkor gondolom vannak tervek a külön fészket illetően is.

2010. márc. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
szerintem ha valakinek van valakije, akkor az már kapcsolatban. tehát ha járnak. én mondjuk sosem írom ki ezt sehova, olyan hülyén hangzik.
2010. márc. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
73%

Együtt járnak=az állapotuk: kapcsolatban

Mit nem lehet ezen érteni???

2010. márc. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%
A "kapcsolatban" azt jelenti, hogy együtt vannak, minden van a párkapcsolatban (szex). Ahozz, hogy valaki kapcsolatban legyen, nem kell össze költözni az illetővel. 20/L
2010. márc. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
38%

a "kapcsolatban" azt jelenti:

-hogy járnak, de nem laknak együtt

-együtt élnek.


Tehát együttlakástól függetlenül van párja, szerelme. Ennyi.

De én sosem írnám ki, egy mindenkinek a magánügye.

26.L

2010. márc. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
67%
kapcsolatban az akinek van valakije és fel is vállalja....nem kell együtt élni vele, nem kell külön háztartásba költözni.....ha azt jelölnék be h egyedülálló, akkor az meg olyan lenne, h hello pasik, szingli vagyok!.....engem ezek jobban zavarnak
2010. márc. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
39%

azt jelenti, hogy valakivel együtt vannak.

lényegtelen, hogy házastársként, élettársként, vagy diákszerelemből...

2010. márc. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
60%
Az iWiW moderátorai nyilván el kívánták kerülni a rossz hangzású "ÉLETTÁRS" definiciót, így nagyon bután a "Kapcsolatban" alternatívát jelölték meg. A családi állapot jogi kategória, tehát, aki jogilag férjezett, az férjezett akkor is, ha nem szeretik egymást, és nem élnek egy fedél alatt. Az unokahugik az ilyen kérdésekben nyilván nem járatosak - és a kedves hozzászólók többsége sem, mert össze-vissza, és nem a kérdésre irányuló válaszokat adnak - így helytelen kategóriát választottak. Ha Ők még nem mentek férjhez, nincs hivatalosan bejegyzett élettársuk - Ha összebútoroznak valakivel, és ugyanoda jelentkeznek be állandóra, az a hagyományok szerint már élettársi kapcsolat, de /amióta az éltezik/ a Törvény szemében még nem az. -, és életvitel szerűen a szüleikkel egy háztartásban élenek, az Ő családi állapotuk bizony HAJADON. Azt sem kellene szégyelleni!
2010. márc. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
44%

hajadon kategória viszont nincs

csak egyedülálló, ami ugye nem feflel meg a valóságnak

2010. márc. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!