Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a pasitok helyében ha ez kiderülne?

Figyelt kérdés

21 éves nő vagyok 3 éve van párkapcsolatom a barátommal. Eleinte minden zökkenőmentes volt, de utána hanyagolni kezdett ezért megcsaltam. Akkor úgy voltam vele hogy egyszer megtörtént többet nem fog de aztán megtörént újra. Azóta ezzel a bizonyos illetővel összejárunk szexelni, hetente egyszer legalább. A barátom mit sem tud az egészről de azt is kétlem hogy egyáltalán érdekli. Alapvetően szeretem őt de mióta ilyen érdektelen velem szemben tudok vele mit kezdeni.

Egyébként nem értem mi a gond mert csinos vagyok és nem vagyok visszahúzódó, meg is lehet velem beszélni a dolgokat. Szeretem a társaságot is az ágyban is sok mindent megtettem neki, pedig volt egykét furcsaság. Azon gondolkozom hogy szakítsak e vele, ti mit tennétek a helyemben ?



2015. aug. 2. 14:12
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
98%
"meg is lehet velem beszélni a dolgokat" - hát ezt kétlem, már ne is haragudj. Ha meg lehetne beszélni, akkor leültél volna vele, elmondtad volna, mi a problémád, mielőtt szeretőt szedsz össze. Bár még mindig megteheted, hogy leülsz vele átbeszélni a dolgokat, én a helyedben elmondanám a megcsalás-sorozatot is, mivel ha te nem dobod ki, legalább akkor ő szakítson veled. Nem igazán értettem soha, minek együtt lenni valakivel, ha közben egyáltalán nem tesz boldoggá.
2015. aug. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
80%
Nem,tudom,hogy bírsz nyugodt lelkiismerettel tükörbe nézni,de szerintem ideje lenne kitálalnod a pasidnak.Akármennyire is hanyagol,ennyit csak megérdemel.
2015. aug. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
91%

Én erre csak mondanék valami..


"undorító ember vagy."

2015. aug. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
73%
Többek között ezért is kevés az igazi, becsületes, erkölcsös, egyedülálló magyar nő, ezért nehéz még keresve is találni, mert a többsége a kérdezőhöz nagyon hasonló felfogású nőcske: régi kapcsolatból még együtt vannak a férfival, aki iránt elmúltak az érzéseik, de közben már dugatják magukat egy másik kandúrral.
2015. aug. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
69%
KIDOBNÁLAK AZONNAL ! ANNYI GERINC NINCS BENNED HOGY SZAKÍTANÁL VELE ÉS AKKOR FEKÜDNÉL LE MÁSSAL! ÉS MÉG CSODÁLKOZTOK HOGY NEM KEDVELJÜK A "NŐK"ET
2015. aug. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te valahol a testeden kívül tartod a szíved.Nézz bele abba dobozba,hogy egyáltalán ott van-e még ahová legalább 3 éve raktad.
2015. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Jó, egy megcsalást tekinthetünk kilengésnek, de rendszeresen összejársz mással, az már ne haragudj, amikor elindult a lavina, miért nem volt benned annyi, hogy szakítasz? Szerinted úgyse érdekelné a barátodat, akkor teljesen fölösleges vele maradni látszatból. Vagy kényszerít valaki, hogy vele maradj? Nem abban a korban élünk, kislány. Szégyent hozol a női nemre... Nekem lesülne a bőr a képemről a helyedben, de eleve nem is tennék ilyet, ha nem jó, ha másra vágyom, akkor legyen vége, és utána jöhet más.
2015. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
74%
Lehet bármilyen rossz a párod, te döntöttél úgy, hogy vele maradsz, és az is a te döntésed, hogy szeretőt tartasz. A helyes sorrend: elmondod a problémád, próbáltok változtatni (ez opcionális), elhagyod, aztán jöhet a másik pasi. Tudod "megbeszélni a dolgokat" nem csak a másik fél kötelessége lenne. Nincs olyan ember, aki gerincesnek tartana téged ezek után. Minek szenvedtek még egymás mellett egy látszat-kapcsolatban?
2015. aug. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 TallandThin Boy ***** válasza:
83%

Otthagynálak rögtön.


A te helyedben is azt tenném, hogy minél előbb szakítok vele.

2015. aug. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Ezek a hozzászólások :O Azért ez nem akkora bűn mert amit én kapok tőle kapcsolat gyanánt az sem jobb semmivel!!!
2015. aug. 2. 15:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!