Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a pasitok helyében ha ez kiderülne?

Figyelt kérdés

21 éves nő vagyok 3 éve van párkapcsolatom a barátommal. Eleinte minden zökkenőmentes volt, de utána hanyagolni kezdett ezért megcsaltam. Akkor úgy voltam vele hogy egyszer megtörtént többet nem fog de aztán megtörént újra. Azóta ezzel a bizonyos illetővel összejárunk szexelni, hetente egyszer legalább. A barátom mit sem tud az egészről de azt is kétlem hogy egyáltalán érdekli. Alapvetően szeretem őt de mióta ilyen érdektelen velem szemben tudok vele mit kezdeni.

Egyébként nem értem mi a gond mert csinos vagyok és nem vagyok visszahúzódó, meg is lehet velem beszélni a dolgokat. Szeretem a társaságot is az ágyban is sok mindent megtettem neki, pedig volt egykét furcsaság. Azon gondolkozom hogy szakítsak e vele, ti mit tennétek a helyemben ?



2015. aug. 2. 14:12
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
A nagyon jó helyzetet ironikusan mondtam, ha valaki nem értette volna...
2015. aug. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
80%

"de utána hanyagolni kezdett ezért megcsaltam"


De most őszintén, milyen gondolkodás ez már? Ilyen mesébe illő primitívnek lenni művészet.

Abban is biztos vagyok, hogy még te érzed magad áldozatnak és te vagy megsértődve, mert nem nyalta ki a segged, tehát ezért meg kell csalni rögtön, mit képzel a srác, hogy nem úgy ugrál, ahogy te fütyülsz, nem?


És akkor most gondoljatok bele, hogy a nők döntő többségének ilyen a gondolkodása. Minimum evolúciós katasztrófa....

2015. aug. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 kolosszus22 ***** válasza:
100%

" Alapvetően szeretem őt de mióta ilyen érdektelen velem szemben tudok vele mit kezdeni. "

Pontosan tudod, hogy ez hülyeség, nagyon is tudtál volna mit kezdeni vele: Leülsz vele és megbeszéled, hogy neked ez a kapcsolat így nem jó és nem foglalkozik veled, ha nem változtat szakítasz, ennyi. Csak ehhez nem volt elég vér a pucádban. Inkább győzködöd magad és a lelkiismereted, hogy ő tehet az egészről amiért megcsalod folyamatosan.

28F

2015. aug. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Hogy a kérdésedre is válaszoljak: Elég egyértelmű, hogy mit tennék: repülnél! Ilyen "nőre" nem lehetne alapozni és nem lehetne bízni benne. Felelősségérzet nincs benned.
2015. aug. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 Bence_ ***** válasza:
74%
Azon gondolkodtál mi van ha haza cipelsz valami nemi betegséget?
2015. aug. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
74%
Jó nagy ribi vagy...
2015. aug. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%
ócska szajha
2015. aug. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
Jóvan holnap beszélek vele hogy vége de össze kell szedjem a bátorságot. Az új srác mondta hogy lakhatok nála szóval így szerintem is egyszerűbb lesz.
2015. aug. 3. 19:00
 39/44 anonim ***** válasza:
20%

Most szembe kell mennem a birkahaddal, fszomat sem érdekli ha lepontoznak.

ne hallgass erre a sok erkölccsőszre, ha élesben lennének ugyanúgy megtennék mint te, csak veled ellentétben nekik EGY partnerük sem volt (nem is lesz), nemhogy kettő egyszerre.

Jól csinálod, inkább most éld ki magadat mint majd három gyerekkel a nyakadon.

(Nekem a kedvenc típusom az elhanyagolt feleségek, hajaj...)

2015. aug. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom a legtöbb hozzászólás pasiktól jött. Annyira jellemző... Ha a nőt elhanyagolja a párja, és ezért másnál keres vigaszt, akkor már egyből szajha. Mondjuk én sem díjazom a megcsalást, de ha úgy érezném, hogy a párom megérdemli, akkor bosszúból megtenném, csak azért, hogy fájdalmat okozzak neki.

Gondolom a hozzászóló "fiúk" kaptak az alkalmon, hogy végre nem egy többgyerekes anyuka siránkozik, hogy a férje csalja őt, mert ott biztos nem szólnak hozzá, hogy a pasi mekkora egy fa..kalap. Arról a nő tehet, mert elhanyagolta, igaz? De jelen esetben a férfi nem tehet róla, hogy megcsalják???

Kérdező! Belegondoltál már abba, hogy a barátod mit fog érezni, ha megtudja? Szerintem ha igazán szereted, akkor ne mondd el neki, csak szakíts vele.

2015. aug. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!