Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a pasitok helyében ha ez kiderülne?

Figyelt kérdés

21 éves nő vagyok 3 éve van párkapcsolatom a barátommal. Eleinte minden zökkenőmentes volt, de utána hanyagolni kezdett ezért megcsaltam. Akkor úgy voltam vele hogy egyszer megtörtént többet nem fog de aztán megtörént újra. Azóta ezzel a bizonyos illetővel összejárunk szexelni, hetente egyszer legalább. A barátom mit sem tud az egészről de azt is kétlem hogy egyáltalán érdekli. Alapvetően szeretem őt de mióta ilyen érdektelen velem szemben tudok vele mit kezdeni.

Egyébként nem értem mi a gond mert csinos vagyok és nem vagyok visszahúzódó, meg is lehet velem beszélni a dolgokat. Szeretem a társaságot is az ágyban is sok mindent megtettem neki, pedig volt egykét furcsaság. Azon gondolkozom hogy szakítsak e vele, ti mit tennétek a helyemben ?



2015. aug. 2. 14:12
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolom a legtöbb hozzászólás pasiktól jött. Annyira jellemző... Ha a nőt elhanyagolja a párja, és ezért másnál keres vigaszt, akkor már egyből szajha. Mondjuk én sem díjazom a megcsalást, de ha úgy érezném, hogy a párom megérdemli, akkor bosszúból megtenném, csak azért, hogy fájdalmat okozzak neki. "


Szóval te ettől az undorító féreg hozzáállástól érzed magad nőnek?

2015. aug. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
0%

A sok okos (idióta) aki, megkéselne, vagy kidobna, nincs tisztában azzal, hogy az emberek nagyobb részének ma is, amikor a szex a csapból is folyik, problémája van a szexszel, illetve a kapcsolatával. El vagytok egymástól hidegülve, és ha pecked van még mindig nem tudod hogy mit nyújthat a jó szex, egy kapcsolatban! Lépj tovább, mert ez a lemez szerintem már lejárt!

Ha akarsz kérdezz bármit privátban, tapasztalt, és őszinte vagyok!

2015. aug. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
0%

42-es

Csak akkor tenném meg, ha valamivel nagyon megbántana, és azt érezném, hogy kihasznál vagy semmibe vesz. Ilyen esetekben így oldanám meg, hogy ő is érezze a fájdalmam. Kimondta, hogy ettől vagyok nő? Én a nőkön is bosszút állok, ha megbántanak. Persze más módszerrel :)

Szerintem nem értettél meg. Én sem értek egyet a kérdezővel. Attól, hogy a srác elhidegült, még nem kellett volna megcsalnia szegényt.

2015. aug. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
100%
Értettelek én. Éppen ezért mondom, hogy undorító hozzáállás.
2015. aug. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!