Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a pasitok helyében ha ez kiderülne?

Figyelt kérdés

21 éves nő vagyok 3 éve van párkapcsolatom a barátommal. Eleinte minden zökkenőmentes volt, de utána hanyagolni kezdett ezért megcsaltam. Akkor úgy voltam vele hogy egyszer megtörtént többet nem fog de aztán megtörént újra. Azóta ezzel a bizonyos illetővel összejárunk szexelni, hetente egyszer legalább. A barátom mit sem tud az egészről de azt is kétlem hogy egyáltalán érdekli. Alapvetően szeretem őt de mióta ilyen érdektelen velem szemben tudok vele mit kezdeni.

Egyébként nem értem mi a gond mert csinos vagyok és nem vagyok visszahúzódó, meg is lehet velem beszélni a dolgokat. Szeretem a társaságot is az ágyban is sok mindent megtettem neki, pedig volt egykét furcsaság. Azon gondolkozom hogy szakítsak e vele, ti mit tennétek a helyemben ?



2015. aug. 2. 14:12
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
96%
Nevetséges, ahogyan próbálod magadat úgy beállítani, mintha te lennél az áldozat a történetben. Odáig nagyon sajnálatos, hogy van egy rossz párkapcsolatod, amiben el vagy hanyagolva - na de ez már ki tudja, mióta tart, te pedig bármikor megtehetted volna, hogy kilépsz ebből az elhanyagoló kapcsolatból. Ha annyira rossz lenne neked, nyilván már megtetted volna. A te saját döntésed, hogy még mindig vele vagy, azaz egyedül magadat okolhatod azért, hogy szenvedsz és jaj de rossz neked. Az pedig, hogy időközben a gerinced is megszűnt létezni, csak hab a tortán. Nincs rá mentség.
2015. aug. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Nem olyan könnyű kilépni ebből a kapcsolatból!!! Egyrészt kicsit szeretem másrészt nála lakom jelenleg.
2015. aug. 2. 16:35
 23/44 anonim ***** válasza:

Kicsit szereted, de nem eléggé ahhoz, hogy ne csald meg rendszeresen, azaz nem szereted, ne keverd össze a megszokással.

Nála laksz, na és? Majd megoldod a lakhatást máshogy.

2015. aug. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy még nála is laksz, tehát még élősködsz is rajta és emelett megcsalod. Undorító nő vagy, az ilyenektől kapok hányingert.
2015. aug. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
Jó tényleg nem kell a kioktatás csak azt kérdeztem hogy mit tennétek pasiként ebben a helyzetben!
2015. aug. 2. 17:16
 26/44 anonim ***** válasza:
100%
Ó istenem, ez gáz. Ringyó vagy, ráadásul buta ringyó is, aki a felszarvazott pasijánál csövel - gondolom ő is tart el.
2015. aug. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerintem normális ember kirúgna. Ha ettől függ, hogy színt vallasz-e neki vagy sem, teljesen mindegy, előbb-utóbb úgyis le fogsz bukni, akkor aztán mehetsz csövezni, ahova akarsz.
2015. aug. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%
Akartam írni valami "szépet" rólad kérdező, de a kommenteidből látszik, hogy teljesen felesleges. Egy agyatlan lyuk vagy. Semmi több.
2015. aug. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
90%

Már ott sántít a dolog, hogy te egy 21 éves nő vagy. Egy NŐ NEM csinál ilyet!


Mélységesen felháborítottál, undorító az, amit műveltél... biztos, hogy nagyon jó a helyzeted, hiszen eltart egy pasi, közben más kefél téged. Gondolod magadban, hogy: "hülye lennék ezt feladni?!".

Hiszen abszolút nem is akarsz szakítani. Pedig szegény srác jobban járna.


Én amondó vagyok, akárki lehet akármilyen, mégsem ad okot SEMMI arra, hogy ilyet tegyünk mi emberek egymással.

Miért nem lehet egyszerűen otthagyni, ha már nem szereted? Költözz vissza akkor a szüleidhez, vagy a barátnőidhez, akik ebben támogatnak!


Osztom mindenki véleményét!

2015. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
90%

Undorító vagy. Erre nincs jobb szó. Nőként mondom, hogy kib*asználak, mint macskát szarni. Gerincedet látom valahol elhagytad, már ha volt egyáltalán.

Ha nem jó a kapcsolat, akkor SZAKÍTANI kell, nem pedig agyba-főbe csalni a másikat. Ezt meg hogy, jajj ilyen nehéz meg olyan nehéz szakítani, meg ez nem egyszerű meg stb.. Hagyjuk már a kamu mellébeszéléseket, ezzel is csak magadat próbálod mentegetni. Fogod magad és szakítasz, ennyi, nem kell ezt túlkomplikálni.

Nem mellesleg azért is zagyvaság ez a sok kitérő válasz, hogy miért nem akarsz szakítani, mert leírtad a valódi okát, ami nem az, hogy nehéz lenne szakítani, hanem az, hogy nála laksz!! Magyarul még ki is használod, le is húzod. Nyilván hülye lennél kidobni, hisz akkor hol fogsz lakni, ki fogja eltartani azt a semmirekellő pofád?!

Remélem visszakapod ezt még az élettől, de ennek a 100 szorosát!!

2015. aug. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!