Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a pasitok helyében ha ez kiderülne?

Figyelt kérdés

21 éves nő vagyok 3 éve van párkapcsolatom a barátommal. Eleinte minden zökkenőmentes volt, de utána hanyagolni kezdett ezért megcsaltam. Akkor úgy voltam vele hogy egyszer megtörtént többet nem fog de aztán megtörént újra. Azóta ezzel a bizonyos illetővel összejárunk szexelni, hetente egyszer legalább. A barátom mit sem tud az egészről de azt is kétlem hogy egyáltalán érdekli. Alapvetően szeretem őt de mióta ilyen érdektelen velem szemben tudok vele mit kezdeni.

Egyébként nem értem mi a gond mert csinos vagyok és nem vagyok visszahúzódó, meg is lehet velem beszélni a dolgokat. Szeretem a társaságot is az ágyban is sok mindent megtettem neki, pedig volt egykét furcsaság. Azon gondolkozom hogy szakítsak e vele, ti mit tennétek a helyemben ?



2015. aug. 2. 14:12
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy boldog vele, miért nem hagyod el? Úgyis mással kefélsz.
2015. aug. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 Bence_ ***** válasza:
100%

Miért vagy vele?

Kényelemből!?

2015. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
95%

"Egyébként nem értem mi a gond" - igazán kár.

"Azért ez nem akkora bűn" - de, akkora.

A párod helyében azt sem engedném, hogy összepakolj, az ablakon szórnám ki a holmidat - nő vagyok.

2015. aug. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
95%
És még felháborodik? Ő k.fél félre és még megsértődik ha az igazat odamondják neki... B..ta k..va
2015. aug. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid is így éltek, csajszi? Tőlük tanultad? Ha igen, akkor megértem, hogy miért nincs gerinced.
2015. aug. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
95%

"Ezek a hozzászólások :O Azért ez nem akkora bűn mert amit én kapok tőle kapcsolat gyanánt az sem jobb semmivel!!!"


A saját tetteidért ne keress felmentést más viselkedésében. Te az elhanyagoltságod ellenére úgy döntöttél, mellette maradsz. Megcsalni ugyanúgy nincs jogod, mint ahogy neki sincs téged. Kiszállni viszont lett volna.

2015. aug. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
Jó azért nem kell pálcát törni a fejem felett tuti hogy ti sem vagytok tökéletesek... Egyébként ha nem bánna úgy velem ahogy akkor sokkal kisebb eséllyel csalom meg.
2015. aug. 2. 16:11
 18/44 anonim ***** válasza:
96%
Már azelõt szakítani kelet volna vele mielõt más pasikkal kufircoltál,még jó hogy egyártalán eszedbe jutot hogy szakítanotok kel mivel nem mükõdik a kapcsolat.
2015. aug. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
94%

Nem a megcsalás a helyes megoldás, hanem az, hogy kilépsz a kapcsolatból, szakítasz, elválsz...

Ha teszem azt lenne valami speciális betegsége, ami miatt te ápolnád, és megegyeztek, hogy nem veszi el tőled a szexuális kielégülést a betegsége miatt, és keresd máshol az ilyen örömöket, az más kategória, de úgy gondolom, nálatok nem ez a helyzet.

Feltételezem, nem kényszerít senki, hogy vele legyél.

2015. aug. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
96%

"hanyagolni kezdett ezért megcsaltam. "


Ezen besírtam... Te akkora egy szánalmas nő vagy, hogy az valami hihetetlen. Nem, hogy megbeszélnéd vele, neeem. Inkább megcsalom mert hanyagolni kezdett, ez a mentséged kislány? Ez, hogy hanyagolni kezdett?Gratulálok, inkább nézz magadba, mondd el a "pasidnak", hogy megcsaltad és remélem mindenestül úgy b_sz ki téged mint macskát szarni.

2015. aug. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!