Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg sosem lesz barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sosem lesz barátnőm csak azért mert alacsony, vézns és ronda vagyok?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok sose volt még barátnőm. Akárhányszor, akárhol, akárhogy próbálkozom semmi. Szóban sem állnak velem, levegőnek néznek. Van amelyik kinevet a csúnyaságom miatt. Nagyon elegem van már pedig csak arra vágyom, hogy valakit szerethessek és valaki viszont szeressen.

De, hogy látom a nők elképzeléseit a párkereséssel kapcsolatban teljesen reménytelen az egész.



2015. aug. 2. 20:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
49%
Pénzért szeretetet valóban nem lehet venni, de csajt igen. Tehát pénzzel LEHET csajozni. Ezen a világ összes piros keze se fog változtatni,de azért nyomjátok csak :DD whehehehe
2015. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

ma 21:27 Mégis hogyan változtassak ? Minden az adottságokon múlik. Ha kigyúrnám magam és yoloswag-e változnék akkor sem nőnék magasabbra és szebb sem lennék tőle.


ma 21:37 Biztosan lehet, nem is kérdés. De nagyon elkeserítő, hogy ilyenek a nők :(

2015. aug. 2. 21:40
 13/20 anonim ***** válasza:
33%
Egyetértek, nagyon elkeserítő. És meg sem próbálnak változtatni rajta, hanem minket ekéznek és szánalmasoznak, ha fel merjük ezt hozni. Magyarország,én így szeretlek!!!
2015. aug. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ezt bebeszélted magadnak h ronda vagy! Én se vagyok egy szépség de elfogadom magam és nem itélem el az összes pasit!! Szóval neked se kéne a nőket!! Esetleg változtathatnál a hajadon, öltözködéseden. De most sztem az lenne a legfontosabb h elfogadd magad, nem születik mimdenki világszépének!

21:27 voltam

2015. aug. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
ma 21:54 Olvasd el a kérdést mielőtt kioktatsz tök felesleges közhelyekkel légy szíves. "Akárhányszor, akárhol, akárhogy próbálkozom semmi."
2015. aug. 2. 22:17
 16/20 anonim ***** válasza:

Várj, segítek és idézem még egyszer a kérdező szavait.


"Nagyon elegem van már pedig csak arra vágyom, hogy valakit szerethessek és valaki viszont szeressen. "

Ezen mit nem lehet érteni?? Azt szeretné, ha valakit szerethetne és valaki viszont szereti őt. Ezt pedig, ha a világ megfordul SEM LEHET pénzzel megoldani.

Nem az volt a kérdés, hogy pénzzel lehet-e csajozni, nagyon unalmas már hogy mindenhova ennyit tudsz írni: pénz, pénz, pénz, pénz, ja meg a pénz, ja és a pénz.

Igen, van olyan aki pénzedért veled lesz, ellenben olyan is van, aki nem. Tehát megint nem értem mire fel az általánosítás.

+ annak mi értelme, hogy valaki veled van, de nem téged, ellenben a pénzedet szereti? Van olyan, aki ezt élvezi? Az a pasi, aki ezt hagyja, hogy a nő lehúzza anyagilag, az meg is érdemli.


Feltételezem a kérdező sem arra vágyik, hogy legyen mellette egy olyan nő, aki ő magát, a személyét nem szereti, csak a pénz kell neki.. Ez aztán nagy kapcsolat.

2015. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
De az is lehet kedves kérdező h a viselkedésed nem jön be nekik! Én jobban tolerálom a kedves ronda pasikat, mint a helyen bunkókat... Lehet veled is ez a probléma?? Bunkó és ronda!!
2015. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Nem az volt a kérdés, hogy pénzzel lehet-e csajozni, nagyon unalmas már hogy mindenhova ennyit tudsz írni: pénz, pénz, pénz, pénz, ja meg a pénz, ja és a pénz."


Talán változtasd meg a gondolkodásmódjukat, hogy létezik a Deák Ferkókon túl is érték. Én leszek a leghálásabb neked, ha ezt megteszed, komolyan mondom.

Ha őszinte szeretetet keres, abban nem tudok segíteni, csak abban hogy legyen csaja. Lehet hogy nem a legjobb megoldás, de a semmitől még az is jobb SZVSZ.

2015. aug. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nincs kedvem belemenni felesleges, egymást mocskoló vitákba, de maradjunk annyiban, hogy valamiért, valamilyen hihetetlen csoda folytán én speciel körbe vagyok véve boldog párkapcsolatban élő emberekkel, olyanokkal, akiknek nincs még a bőrük alatt is pénz. Valamiért nekik sikerült egymásra találniuk, és pénz sem kellett hozzá, na meg feltétlen jó külső adottságok sem..
2015. aug. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ha te nem ilyen vagy, akkor nem neked szól, ennyi az egész.

Tudják nagyon jól azok a nők, akikről szó van, ők szoktak lepontozni, szegénykék nem bírják a kritikát, megváltozni meg egyik se óhajt.

Biztos vannak átlagpárok is, akik egymásra találnak (mondjuk azt vitatom hogy a pénznek meg a jó külsőnek nem volt ehhez semmi köze), de ehhez gondolom kompromisszumokra volt szükség. Na ezek a nők meg nem hajlandóak rá, elvégre tökéletesek, és egyik se adna le az elvárásaiból semmit...


"Célozgatunk, egyszer még eltalálhatunk,

Júlia kedves, jobb lesz önmagadtól földet érni..."

2015. aug. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!