Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja, hogy folyton megtöröm?!

Figyelt kérdés

Azt mondja a barátnőm, hogy folyton megtöröm, megvágom, és eltiprom. Nem értem, hogy miért mondja ezt, igazán szeretem, néha heves vagyok, de sosem bántom igazán.

Vitáink vannak, tény, és egy kicsit rámenős vagyok, minden téren, mondhatni nagyon is...

De azért ezek elég súlyos állítások. Próbáltam megbeszélni vele, nem beszél róla.

Tudnátok ebben segíteni, hogy mire gondolhat?


23/F, 17/L


2015. aug. 3. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom nem tetszik ne, hogy teljesen uralkodsz felette.
2015. aug. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Érdekes. Gyakran én érzem úgy, hogy hülyét csinálok magamból a kedvéért.
2015. aug. 3. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ennyire nem tudjátok megbeszélni, vagy ő nem akarja mondani akkor olyan kommunikációs zűrök vannak, hogy szerintem ezen ne is agyalogj.

Nem vagytok egymáshoz valóak.

2015. aug. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Milyen értelemben, miben vagy rámenős? Mit jelent neked az hogy "sosem bántom igazán"? Csak kicsit bántod vagy csak félig?...

Egyébként meg üljetek le és beszéljetek. Ha ez nem megy kérd meg, hogy írja le neked. Hátha úgy könnyebben megy.

2015. aug. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!