Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy csúnya pasi hogy szerezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya pasi hogy szerezhet barátnőt?

Figyelt kérdés

Nem akarom elfogadni, hogy sosem lehet barátnőm csak azért mert alacsony és ronda vagyok. Azt sem akarom elfogadni, hogy az egyetlen esélyem a boldogságra a pénz. Ennyire nem lehetnek felszínesek az emberek, de komolyan!


Hétvégén randiztam egy átlagos lánnyal és végig pofákat vágott és néha fintorgott pláne amikor meg akartam érinteni. Nem vagyok szép az tény, de azért ez kicsit túlzás. Amikor kérdeztem, hogy mi baja van azt mondta nem érzi jól magát, de láttam, hogy velem van baja. Társkeresőn találkozunk minden klappolt alig vártam a találkát erre megint csak az ocsmány külsőmmel szembesültem.


Miért ennyire nehéz nőt találni ronda férfiként, pláne ha előtte tök jól elvontunk! Annyira elegem van már hogy csak ez számít a nőknek. Lehetsz bármilyen vicces, jópofa, kedves, szarkasztikus nem számít semmi.



2015. aug. 3. 18:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Na jó de első randin a csók például már mehet HA a lánynak bejön a pasas. Konkrétan én ez alapján döntöm el, sikeres volt-e a randi vagy sem...
2015. aug. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

Szerintem nálad nem azzal van a probléma, hogy a lányoknak nem kellesz, hanem azzal, hogy nem vagy elégedett saját magaddal. Attól, hogy nem vagy egy szőke herceg, még lehet barátnőt találni, de ha saját magadról így nyilatkozol, akkor hogy várhatod el, hogy másoknak imponálj? Neked semmi önbizalmad nincs, és ez taszítja a nőket.Először is ha rondának érzed magad, és úgy érzed ez akadályoz abban, hogy legyen barátnőd (ami a leírtak alapján nagy vágyad), akkor tegyél meg minden tőled telhetőt, hogy jól nézz ki:

1. legyél ápolt

2. öltözködj jól

3. sportolj

Ezeket betartva máris sokat dobhatsz a külsődön, és talán még az önbizalmad is nőni fog, és mindjárt máshogy állnak majd hozzád a lányok is.

2015. aug. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Eloszor is, van fent keped a tarskereson? Szerintem ez fontos, mert en meg fiatal vagyok, de anyukam sokaig keresgelt tarskereson. Nagyon szep norol van szo, nem azert mondom, mert edesanyamrol van szo, de lattam, hogy mennyi ferfi irogatott neki a kepek utan. Tobbszor is volt olyan, hogy irt neki valaki, (tegyuk hozza, egy szep es udvarias kis uzenetet) es mikor lecsekkoltuk a kepeit, nem nagyon volt o sem lenyugozve, de valaszolt,ert tetszett neki a level hangvetele. Azt hiszem tobb hetig is leveleztek anyukam a szemelyiseget kototte a fenykepeken levo archoz, es szinpatikussa es vonzova vallt neki az illeto, s mikor talalkoztak akkor mar azt a valakit varta akit mar ismert es tudta mire szamitson.

Erdekes, es lehet csak az en anyukam olyam hogy fontos a szemelyiseg, de olyasvalakire kell varnod aki majd szemelyisegeddel egyutt lat majd teged tokeletesnek

Szerintem csunya ember nem letezik, es mindenkinek van parja, de az is lehet hogy te tetted tul magasra a mercet.

Merlegelj, es sok szerencset!

2015. aug. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Utolso vagyok. Azt meg en is hozza akartam tenni, hogy nekem sem jonnek be az onbizalomhiamyos pasik, mert neki kell az eros szemelyisegnek lenni. Elosszor is valtoztass a gondolkozas mododon, legyel elegedett, a kisugarzasod boldog, majd pedig kezdj el egeszsegesen elni. Ha megtalalod magad, akkor konnyebb lesz az eleted, es lehet konnyebben is talal meg a szerelem
2015. aug. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#13 Lehet, hogy 40-50 éves kor felett már annak is visszaírnak a nők, aki nem néz ki teljesen tökéletesen, de az alatt biztosan nem.
2015. aug. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
13-as vagyok, anyukam 30 eves volt akkor, es a szepen megirt, kedveskedo level miatt irt vissza.:)
2015. aug. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
És ez mikor volt? Ma már ha egy hasonló korú nőnek ír egy férfi, és átlagosan vagy annál rosszabbul néz ki, a nő el sem olvassa a levelét.
2015. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Hát te egy csődtömeg vagy, nem tudom mért pontoztad le a válaszolókat amikor csak az igazat írták, és tanácsokat próbáltak adni. Se nem akarsz változtatni a dolgokon, se nem akarod elfogadni. Valószínűleg ha fintorgott a lány nem csak a külsőddel hanem a humorérzékeddel és a mondandóddal is baj lehetett. Az emberek megtanulják hogy külső alapján ne ítéljenek, ha a lány viszont tényleg ilyen felszínes volt örülj hogy megszabadultál tőle. Még valami, ha olyan dolgokat mondanak amivel nem értek egyet, esetleg bánt is előfordul hogy én is fintorgok, legyen akármilyen szép az illető. Sőt volt már dadogós pasim, kocka egyetemista, egyik sem volt szép de végiglehetett velük röhögni az egész napot, ellentétben egyszer találkoztam azzal a sráccal aki rettenetesen tetszett tökéletes volt, de alig vártam már hogy elmehessek mert a 2. mondat után rájöttem hogy ez egy degradált, konkrétan "megszólalásig" szép ember.
2015. aug. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!