Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 35 éves pasi szex nélkül?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves pasi szex nélkül?!

Figyelt kérdés

Másfél éve a barátom, de soha nem történt szex. Ragaszkodik, mindig itt van, azt mondja nem akarja hogy kidobjam, ezért nem lép tovább. Mindenki azt hiszi, rendesen kapcsolatban vagyunk, ő erre büszke is..együtt voltunk nyaralni, ott sem történt semmi, Bár tény, hogy én sem próbálkoztam. A legdurvább, hogy jelenleg azzal húzza egy kollegája, hogy mikor lesz már baba... Ő meg mondogatja, hogy rajta vagyunk az ügyön... Ezt onnan tudom, hogy ez a kolléga tőlem megkérdezte, van e már vmi baba ügyben.. Szóval nem értem..

Szerintetek miért nincs szex? Az még hozzá tartozik a témához... Hogy még soha senkije sem volt... Ezt mondja mindenki, mert mostanában elkezdtem kicsit kutakodni a múltja után



2015. aug. 4. 18:21
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu, és teljesen igazad van, ez egy látszat kapcsolat.. Ami nekem kevés.. Ezért is probálok itt magyarázatot találni, hogy mi lehet a gond. Mert így lépni sem tudok, annyira leköt minden szabad időm
2015. aug. 4. 19:20
 12/30 anonim ***** válasza:

Biztos valami komolyabb dolog van a hátterében ennek. Pszichológushoz kéne mennie.

Lelki dolgokról szoktatok beszélgetni? pl. milyen (volt) a kapcsolata a szüleivel, osztálytársaival, akárkikkel, hogy érzi magát emberek között, hogy viszonyul hozzájuk, stb.?

2015. aug. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
" azt mondja nem akarja hogy kidobjam, ezért nem lép tovább" Miért nem kérdezel rá, hogy szerinte miért dobnád akkor ki? Vagy: Igy képzeli nagymama korodig a kapcsolatotokat?
2015. aug. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

ez kamu, akkor is!

Vagy oda lent van probléma.

2015. aug. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Szóval.. Azért mondja hogy kidobnám mert szerinte nem felelne meg ő nekem. Mert pár éve volt egy csaj, aki szó szerint rámászott aztán 2 alkalom után kidobta, hogy addíg ne is keresse amig nem szedi össze magát.. Nem tudom a részleteket, de valszeg az a csaj se tudott vele mit kezdeni. Amúgy elég érzékeny lelki világa van. Láttam már munkahelyi problémák miatt sírni
2015. aug. 4. 20:47
 16/30 A kérdező kommentje:
Na meg ez a kamu dolog.. Mindenki ezt mondja, mikor mondom hogy csak barátok vagyunk. Mert hogy látják rajta hogy oda van.. Ami mind szép és jó, és látom én is.. De még sincs semmi, ami már kezd elég bosszantó lenni.. Meg azt is szokta mondani, hogy ha "úgy " lennénk, nem jönnénk így ki egymással..meg hogy neki többet ér össze bújva aludni heteken át, mint szexelni
2015. aug. 4. 20:53
 17/30 anonim ***** válasza:
Ez bizar...
2015. aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Keritsetek ra egy alkalmas estet, igyatok nemi alkoholt es csabitsd el ...
2015. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Na ez már párszor megtörtént.. És semmi... Sokszor van, hogy csak kettesben vagyunk, aztán egyszer csak gondol egyet... És haza megy... Általában akkor, mikor feljön a téma kettőnkről... Vagy volt hogy massziroztam, aztán mikor haza ment, órákig arról irogatott, hogy mennyire felcsigáztam.. Jaaaaa.. És olyan indok is volt, hogyha történne vmi, leszállna a rózsaszín köd, aztán elhajtanám,megzakkana,azt meg nem akarja.. Tényleg bizarr
2015. aug. 4. 22:11
 20/30 anonim ***** válasza:
Te hany eves vagy?
2015. aug. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!