Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 35 éves pasi szex nélkül?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves pasi szex nélkül?!

Figyelt kérdés

Másfél éve a barátom, de soha nem történt szex. Ragaszkodik, mindig itt van, azt mondja nem akarja hogy kidobjam, ezért nem lép tovább. Mindenki azt hiszi, rendesen kapcsolatban vagyunk, ő erre büszke is..együtt voltunk nyaralni, ott sem történt semmi, Bár tény, hogy én sem próbálkoztam. A legdurvább, hogy jelenleg azzal húzza egy kollegája, hogy mikor lesz már baba... Ő meg mondogatja, hogy rajta vagyunk az ügyön... Ezt onnan tudom, hogy ez a kolléga tőlem megkérdezte, van e már vmi baba ügyben.. Szóval nem értem..

Szerintetek miért nincs szex? Az még hozzá tartozik a témához... Hogy még soha senkije sem volt... Ezt mondja mindenki, mert mostanában elkezdtem kicsit kutakodni a múltja után



2015. aug. 4. 18:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Írtam már, hogy menjen pszichológushoz. Vannak pszichológusok, akik direkt ilyen problémákkal is foglalkoznak. Mi lenne, ha nem a sok hozzá nem értő ember irogatná, hogy kamu, hanem egy szakember beszélne vele? Egyértelmű a lelki sérülés nála, amin már épp ideje lenne segíteni, ha már a kutya nem törődött ezzel a nehezen észrevehető problémájával évtizedeken át. És ez egész biztosan máshogy is kihat az életére, érdemes lenne végre lépni valamit és a gyógyulás útjára állni.
2015. aug. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.. És persze a többiek is. Köszönöm a válaszokat. Erre nehéz lesz rávenni, de megpróbálom. Annyit még elmondok, az édes apja meghalt, az anyja újra férjhez ment, de erről soha nem beszélt.. Hiába jött fel néha ez a téma, mindig azt mondta, majd egyszer elmondja... Az meg hogy én hány éves vagyok? Szerintem teljesen lényegtelen
2015. aug. 4. 23:46
 23/30 anonim ***** válasza:

mit nem lehet ezen erteni? a pasinak az eleteben nem sok szexhelyzet volt, de amikor oda kerult nem allt fel..ennyi. nincs itt semmi rejtely.

fel a helyzettol, menekul, ez termeszetes. es mivel 1,5evig ment igy, gondolja menni fog sokaig.


megoldas hogy mindezt elmondod neki, es hogy teged nem zavar ha nem mukodik, megprobalsz segiteni rajta. nagy valoszinuseggel hosszabb folyamat lesz, viszont azis lehet hogy utana megemberesedik es megeri a faradtsagot!

sztem kerdezd hogy szokott e rad gondolni es maszturbalni meg hasonlok, mert valoszinuleg igen.


amugy meg hol lehet mar ilyen lanyokkal ismerkedni hogy 35eves szuzzel meg felenk ferfival akarnak kapcsolatot? nekem is kell:D

2015. aug. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Komplexusos
2015. aug. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
42%
Türelemből csillagos 5-ös itt vki, az biztos, nagyon rendes nőci lehet a kérdező. :) Irigylem is a csávót.
2015. aug. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-) kell is hozzá türelmem, minden téren.. Mert egyébként is nagyon nehezen nyílik... Akkora falat húzott maga köré, hogy minden egyes tégla lebontása hatalmas munka...
2015. aug. 5. 10:24
 27/30 anonim válasza:
szerintem engedd el tedd ki a szűrét
2015. aug. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Elengedni? Mehetne.. De nem akar... Ő hív, ő jön, ő keres mindig... Ő akar most kettesben menni hétvégén ottalvós buliba.. Nem teszem ki a szürét, mert tudom hogy rajtam kívül senkije sincs.. De ha találna vkit... Természetesen elengedném
2015. aug. 5. 10:47
 29/30 A kérdező kommentje:
Mivel többen kérdeztétek, bár nincs jelentőségteljes, elárulom :33
2015. aug. 5. 10:51
 30/30 anonim ***** válasza:
Na szexeltetek már? :)
2018. máj. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!