Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés

Van egy közös tulajdonú lakás, (amiben én lakok a párom az anyjával él) válás után én sírtam utána és szerettem volna vissza szerezni a páromat de őt ez nem érdekelte hanem ki akart rakni az utcára engem és zaklatott a lakás miatt mindenhol még a munka helyem elött is jeleneteket rendezett.

Azután én túléptem érzelmileg rajta és lett egy új párom, keztem éppen bele szeretni az újba amikor az exem hirtelen vissza akart kapni engem és féltékeny lett hogy én nekem hamarabb lett új társam mint neki.

Nem hitte el hogy én szerelmes lettem, és sexelek vele.

Mikor pedig már a szeme láttára ment a csokolozás mert folyton a nyomomba járt és zaklatta az új páromat is akkor már mindent igért nekem csak vissza kapjon engem belátta a hibáit is.Könyörgöt nekem sírt utánam. Amikor dobtam érte az újat akkor meg azzal jött hogy nekem kéne az alárendelt személynek lennem és elkéne viselnem hogy ő mindig számon kér engem és dirigál nekem mert a kapcsolatunk elején én léptem bele az ő életébe és nem fordítva és amíg bármi is össze köt minket addig még mindig én vagyok az ő életében és nem Ő AZ ÉN ÉLETEMBEN. Teljesen más lett a hozzám állása amikor dobtam érte az újat. Totálisan az ereje tejében érezte magát és jött azzal hogy én milyen rossz vagyok és hogy én futottam ő utána mert válás után milyen voltam, csak hogy én túléptem rajta akkor ő futott én utánam azt mért felejtette el és beszél mindenkinek mást? Ugyan olyan lett mint volt a házasság alatt csak rosszabb mert látta hogy én könnyen kaphatok bárkit.



2015. aug. 5. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
En is elvaltam. Tudom ritka ilyet hallani de az en volt ferjem egy nagyon jó ember. A mai napig tisztelettel gondolok rá. Amikor valtunk nem volt egyikunknel se kepben senki, de a valas utan osszejottem a mostani parommal. Ő ezt elfogadta. ( ugyanis voltak meg kozos ingatlanjaink ami miatt ugyeznunk kellett.) Ne haragudj, de mar az is egy intő jel volt, hogy zaklatott teged meg az utcara rakni.. ezek utan kepes voltal eldobni az uj szerelmet, hogy vissza menj egy olyan emberhez aki igy bant veled ?! Kutyabol nem lesz szalona...jo lenne ha ezt paran megtanulnak mar...semmi masrol nem szolt ez az egesz, csak bantotta az onerzetet, hogy massal vagy, es a tulajdonanak tekint. Ez nem szeretet...
2015. aug. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak szamomra volt tok egyertelmu, hogy ha visszamesz hozza, akkor ez lesz?


Sertette az egojat, hogy tulleptel, jeleneteket rendezett, zaklatott.. az ilyen ember amint nyeregben erzi magat, visszaal az eredeti allapotara. Arrol nem is beszelve, hogy zaklatas meg hasonlok utan plane hulyeseg barkit visszafogadni. Kutyabol nem lesz szalonna, max rovid ideig.


Valtozni ez mar nem fog, jo nagy hiba volt visszafogadni es szakitani az uj baratoddal - most mar csak annyit tehetsz, hogy megtanulod a lecket, kedves baratod ott hagyod azonnal es nem tancolsz tobbet vissza, es uj eletet kezdesz nelkule. Ha megint konyorog es zaklat, akkor is kovetkezetesen tartod a tavolsagot, amig meg nem unja es talal mast, akit terrorizalhat.

2015. aug. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!