Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a egyedül a fiúnak kell megvennie az óvszert?

Figyelt kérdés
Barátnőm szerint az óvszer beszerzése a fiú dolga, mivel az ő spermájának megakadályozását kell biztosítani. Ha viszont tablettát szedne, akkor azt ő neki kellene állnia. Azonban én úgy gondolom, mindkettőt illene mindkét félnek felesben fizetnie, akármelyik variációról van szó. Vagy csak én gondolom rosszul az "illemet"?
2015. júl. 25. 23:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Elég durva, hogy már ebből is nemi kérdés van manapság, az vesz aki épp ott van a hiány felléptekor.
2015. júl. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
19%
Hat figyelj.. Ne legy soher.. Komolyan.. Ilyenen ne allj le.. Lefekszetek nem? Alapbol szerintem a lanynak nem kell erte fizetnie.. Rohogve talal olyat aki megvesz barmennyit csak vele legyen de te olyat aki majd lapon vezeti az ovszerpenzt... Sztem a fiu dolga es nem azert mert a te erdeked mindkettotoke. De komolyan..ilyenen leallni...illuziorombolo
2015. júl. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Mi úgy szoktuk hogy veszek egy 10 darabosat és az eltart 1 jó ideig. És mindig nálam van, ha én megyek hozzá viszem, ha ő jön, akkor itt van. ha elfogy, akkor én veszem, mert így beszéltük meg. egyébként mindent megpróbálunk egyenlően elosztani ami minket érint.
2015. júl. 25. 23:53
 4/26 A kérdező kommentje:
#2 nem értem a mondatodat, mivel normális kapcsolatban élünk, nem fog senki máshoz szaladni, mivel szeretjük egymást... egyébként engem nem zavar, eddig is én vettem, csak valamikor már elég megterhelő, nem olcsó mulatság azért... és ő benne is rendesen él a vágy mindig, sőt...
2015. júl. 25. 23:55
 5/26 anonim ***** válasza:
60%
Hát, figyelj, ezt egymás közt kell megbeszélni. Apám pl. tisztasági betétet is cikinek érez venni nagy bevásárláskor, ha egyedül megy, pedig már több, mint 30 éve nős, szerintem nem kellene kínosan éreznie magát, ha ő veszi meg, de ő ilyen...
2015. júl. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a barátnőd téved. Közösen egyeztetek meg, hogy óvszerrel védekeztek, az együttlét mindkettőtök számára örömet jelent, nem pedig szívességet tesz neked vele, a felmerülő költségek is felesben illetnek titeket. Persze lehetsz lovagias, és magadra vállalhatod az egészet, de a nézőpontja pont olyan egoista, mint némely férfié, aki szerint a nő feladata a védekezés. A párkapcsolat magába foglalja, hogy a kettőtöket érintő dolgok közösek, nem csak az egyik fél felelős érte. Az ő logikája szerint, ha véletlenül teherbe esik, a döntés, hogy megtartja-e, és az abortusz/gyerek felnevelése is csak az ő költsége lesz, mert az ő testéből jön ki a gyerek..?
2015. júl. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez furi, férjemmel mikor megismerkedtünk és arra került sor, mindketten fel voltunk gumival szerelve. :)) utána pedig annyiban maradtunk, hogy nem utaztatunk gumit. Én szobámban is volt, ővében is. Amelyikünknek elfogyott, szerzett azt csókolom. Minek még ezt is túlbonyolítani, hogy bárkinek is a "dolga" lenne?
2015. júl. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
33%
Mondd hogy jól van, megveszed te, de akkor ne sírjon ha nélküle is használsz. :D
2015. júl. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

Nem egyenlőség van. Elvileg...

De jobb ha beletörődsz, hogy a férfiaknak mindig fizetni kell a szexért.

2015. júl. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

mi együtt vettük mindig a barátommal. vagy ha egyszer ő vette, akkor legközelebb én. csóró diákok, vagyunk amúgy is, nem veheti állandóan az egyikünk. :D

viszont amióta gyógyszert szedek, azt egyedül fizetem. a barátom bele akart adni, de azt akkor is szedném már ha ő nem lenne. ilyen apróságokon azért nem érdemes összeveszni.

2015. júl. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!