Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekes egy helyzet. Vajon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes egy helyzet. Vajon, mi a helyes?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm összejött egy sráccal. Már hónapok óta áradozott, hogy mennyire kedves, figyelmes, aranyos a srác. Őszintén örültem/örülök neki, hogy ilyen szerelmes lett.

Megbeszéltük, hogy "véletlen" majd összefutunk a városban, és majd bemutatja. Meg is beszéltük, hogy hogyan, amikor megcsörgetett bementem abba a boltba, amiben éppen voltak. Adtam két puszit a barátnőmnek, majd ránéztem a barátjára és üdvözöltem, kezet fogtunk. És akkor mintha, valami apró áramütés ért volna. Végigbizsergett a testem az érintésétől. Megrémültem ettől az érzéstől és elkaptam a kezem. De észrevettem, hogy a barátnőm barátja is ugyanolyan érdeklődve vizsgálja a kezét. Mintha áramütés lett volna.

Pár nappal később kaptam a bnőm barátjától egy smst. Csak ennyit.: "Te is érezted? Peti" Majd nemsokkal utána hívott a bnőm, hogy elkérte a barátja valamiért az én számomat, ugyhogy biztos benne, hogy valami meglepit akar neki csinálni, és az én tanácsomat kéri. Majd órákig ujjongott, hogy milyen jó, hogy egyszerre ilyen jóban lettem vele.

Nem tudom mit tegyek. Nem írtam vissza neki. Nem akarok ebbe belefolyni. De mindig amikor találkozunk, vagy a bnőm valami közös programot szervez (nagyobb társasággal) látom, hogy lopva kérdően rám pillant

meg kéne ezt vele beszélnem? Mondjam el a bnőmnek? Hagyjam az egészet a francba? Nem akarok kárt tenni ebbe a kapcsolatba.


2010. márc. 7. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Senki nem fogja elolvasni...
2010. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én elolvastam.

Ne magyarázz bele semmit. Valamelyikőtök "fel volt töltődve" és megrázta a másikat. Ne reagáld túl, és tényleg ne akarj kárt tenni ebben a kapcsolatban.

2010. márc. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ezt minek kell beírni? Köszi az építő jellegű hozzászólásod! Remélem neked is ha lesz problémád, legalább így állnak hozzá.
2010. márc. 7. 21:46
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze, sejtettem az áramütés félreérthető volt. De ez nem feltöltődés volt. És az a problémám, hogy a fiú azóta "meg akarja ezt beszélni" ő nem hagyja annyiban.... Hogy állítsam le?
2010. márc. 7. 21:47
 5/7 anonim válasza:
szerintem meg kellene beszélned a sráccal
2010. márc. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kéne beszélnetek..Ugyan nem lenne szép elvenni a barátnőd pasiját,de haverok még lehettek.:) Sok sikert! Majd írj hogy mi volt:)
2010. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Beszéltem a fiúval. Megmondtam neki, hogy nem akarok tőle semmit, mert a barátnőm pasija tabu. Ő meg azt mondta, hogy olyan vonzalmat érez, hogy nem bír a közelemben lenni. (sokat találkozunk, barátnőm sok közös programot szervez). Ezért szakítani fog a barátnőmmel, azért hogy ne legyünk egy társaságban. szerintem csak szimplán kevesebb "bandázás" kéne meg közös progi...
2010. márc. 18. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!