Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a tapasztalat, az igaz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tapasztalat, az igaz, hogy ha a férfi megüti a nőt 1-szer (2-szer), akkor az újra kezdés ürügyén, már többet nem fogja bántani. SOS?

Figyelt kérdés
Ma csak felém lépett, és kiabált, mert 12 óra előtt 5 perccel még nem volt kész a túrós tészta---mellesleg, úgy volt megbeszélve, hogy ma nem fontos főzni---'5 perccel később, ahogy belépett az ajtón kész volt az étel, de mivel különlegesebbet akartam készíteni, pestoval kevertem össze, túróval, sült szalonna kockával, kevés sajttal a tetején. Gondoltam, nem lehet ez bolyan rossz étel. Dühből, mert a váratlan időpontban nem volt ott a kaja, meg sem kóstolta, undorkodott, aztán elment. Ez csak pillanatkép......de ez normális dolog?

2015. aug. 7. 16:18
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, még annyit, a kérdésedre válaszolva:

NEM, SOHA NEM FOG VÁLTOZNI! Az én exem is mindig térden állva, sírva könyörgött hogy ne hagyjam el, aztán 2-3 nap után kezdődött minden elölről.

2015. aug. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Egyébként mi az a pesto?
2015. aug. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Google a barátod.
2015. aug. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
#23 megesküdtem volna hogy ez a gyakorikerdesek.hu :)
2015. aug. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

40 éves vagyok. A leírtak töredékéért már kiléptem a házasságomból. Utána elkezdtem magamban kutatni - szakember segítségével -, hogy miért éltem egyáltalán bántalmazó kapcsolatban. 2 év pszichoterápia alatt teljesen átalakult az önmagamhoz és a világhoz való viszonyom.

Jelenleg olyan kapcsolatom van, amiről korábban álmodni sem mertem volna!

2015. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Pedig nem az.
2015. aug. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem vagy fiatal, de még mindig van 30-40 éved hátra. Szeretnéd egy ideig egyedül, magányosan, később akár boldogan leélni, vagy inkább állandó rettegésben, hogy mikor kerülsz kórházba, esetleg lesz-e még 40 éved mellette, vagy már holnap agyonver? Ha te kérdeznél engem, azt válaszolnám, hogy inkább a magány, mint ez a pasi. És egyébként is, ne mondd, hogy mellette nem vagy magányos.
2015. aug. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Azt hittem, már nem jön több komment..de jött. Aki azt írta, "én is ütnélek", azt virtuálisan szembe köpöm! Illetve ezt sem, arra sem érdemes...........tehát, lapozok. Lehet véleményezni a naív, önmagára választ adó kérdés alapján, hogy milyen naív liba ez a nő. Persze, lehet, mivel ez csak egy összetett kérdés, és nem az élet, senki nem ismer senkit, se előzményeket, se mostot. Lehet osztani az észt, hogy az elő ütés után le kell lépni. Ilyen egyszerű az élet? Tényleg? Dumálni, én is tudok. Lehet úgy is gondolni, 1 nagy pofon még nem a világ vége. Tény, később hajcibálás is volt. És tény, az én életemben még nem volt ilyen....pedig hosszú házasságban éltem, közös gyerekekkel, soha nem ütöttek meg. Csak az apám. Felnőttként is. Végezetül, a köszönésem már megvolt. A degradáló észosztást pedig nem díjjazom. A pestó....üsd be a keresőbe...finom
2015. aug. 8. 11:30
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

"soha nem ütöttek meg. Csak az apám. "


A gyerekkorban bántalmazottak előszeretettel választanak felnőttként is bántalmazó kapcsolatot. Én is így voltam... Ezért érdemes feldolgozni szakemberrel a gyerekkort, mert így felül lehet írni a tudattalan sémákat, amivel a rossz kapcsolatokat választjuk.

2015. aug. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Újra olvastam az összes hozzászólást. A válaszotok---amit, én magam is tudok, tudtam---egyértelmű. Az önálló cselekedetem hiányzik a probléma megoldásához. Tudasítani magamban, hogy ez sem sikerült....de, az esélyt kell megadnom, hogy nyugalomban éljem az életem. Mindenjót nektek...
2015. aug. 8. 11:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!