Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy kezdjem a street workouto...

Hogy kezdjem a street workoutot? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Lány vagyok, régóta fitnessezek, de még nem voltam street workout-on. Régóta tervezem hogy megyek, de sose lett belőle semmi. Nem szégyellem magam, jó alakom van és a technikám sem rossz a gyakorlatoknál, csak nem tudom hogy kezdjem. Kezdő streetes ként elmehetek ilyen találkozókra, vagy először csak ismerősökkel gyakoroljak kisebb edzőparkokban?

2013. nov. 9. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Elmehetsz, nem hiszem, hogy lenéznének. Meg amúgy is nagyon ritka az ilyen találkozó, főleg most, hogy jön a tél.
2013. nov. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A fegyencedzés ajánlom, ott le vannak írva az alapgyakorlatok, hogy hogyan kell őket elkezdeni. Továbbá a madbarz-t, ott még figurák is vannak, természetesen illusztrációval mindkét helyen.


Melyik városban laksz?

2013. nov. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Budapesten. Nem tudjátok hová lenne érdemes elmenni?
2013. nov. 9. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:

[link] itt ez a csoport, ők meg tudják mondani nem csak azt, hogy hol van kondipark (mondjuk erre van térkép is, kondipark kereső) hanem azt is, hogy melyik miért jó.


[link]


Ez a csaj a magyar női SW elég jeles képviselője, és általában készséges, vele nyugodtan beszélhetsz. Talán Budapesten tanul, ebben nem vagyok biztos. Van elvileg egy csoportja is, abba is bevesz, ha megkéred.

2013. nov. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja a csajoknak van külön face oldaluk, ahova pasikat nem is vesznek be, gondolom ők szerveznek közös edzéseket ahol segítik egymást. Ezt a videót is biztos láttad már, vagy ha még nem akkor nézd meg, és írj az "angelocskának". http://www.youtube.com/watch?v=BGRHM6vZ2zc
2013. nov. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szuper!:) Köszönöm
2013. nov. 9. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!