Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm gyerekes. Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm gyerekes. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelenlegi barátnőm gyerekesen, éretlenül viselkedik egyfolytában. Természetesen tud komoly is lenni, ha olyan témáról van szó, de ez ritka pillanatok egyike. Szinte mindegyik mondata után felnevet, pedig abszolút semmi vicces dologról nincs szó. Esetleg zavarban van?

Nagyon szeretem őt, nem szeretném ha emiatt elválna útjaink, de úgy érzem, muszáj cselekednem ennek érdekében, mert komoly, érett kapcsolatra vágyom.


Kérlek szépen titeket, segítsetek tanácsaitokkal, mit csinálhatnék, hogyan adjam tudomására, hogy zavar engemet?

(Barátnőm 20 éves)



2015. aug. 10. 00:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Kedves 19-es: A kérdés nem az, hogy ki bírna elviselni egy olyan lányt, aki mindenen vihog. Attól, hogy neked nem szimpatikus egy embertípus, még megérdemli a tiszteletet. Például, hogy érző emberként kezeljék, és ne használják ki ilyen vagy olyan okból. Ha a kérdező számára nem ő a megfelelő, ha van olyan tulajdonsága (jelen esetben a vihorászás), amit ő nem bír tolerálni, akkor szépen meg kell válniuk egymástól. Miért pazarolja szegény lány az idejét olyasvalakire, aki X idő múlva jó eséllyel kidobja? Aztán egyszercsak ott áll, már nem 20, hanem mondjuk 26 évesen (ami persze még mindig fiatal) és szembe találja magát a társkeresés nehézségeivel. Ahelyett, hogy pl. az egyetemen megismert volna valakit, aki nem csak a feszes testét meg a szép szemét szereti, hanem a vidámságát is.
2015. aug. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Nem olyan típusú vagyok, kinek csak arra kell a nő hogy.... Szeretem, mind a belső és külső tulajdonságait is, egyedül az zavar egy kicsit, amit leírtam a kérdésemben is. Tudom, hogy nem tudom megváltoztatni, nem is akarom, szimplán csak annyit szeretnék, hogy ha egy komoly dologról beszélünk, akkor ne vihogás legyen minden mondat után, mert így úgy érzem, hogy nem vesz komolyan. Bár lehet, ez csak az én hülyeségem. :/ Azért gondoltam, hogy esetleg zavarban van, és azért teszi azt amit tesz, mivel mindig mondja, hogy nem érdemel meg engem, túl tökéletes vagyok, és még mindig nem tudja felfogni, hogy velem van. :/ Hiába bizonyítottam már be neki többször is, hogy szeretem.
2015. aug. 10. 12:44
 23/23 anonim ***** válasza:

20, azt mégsem írhatom, hogy törődj bele és vedd el feleségül is.. Nyilván a kérdező sem 50 éves, hogy meg akarjon már állapodni mindképp valakinél. És erre mondom, hogy én még mindig őszintébb vagyok, mint akik irták, hogy "fogadd el, ne akard megváltoztatni".

Ez így is van, ne akarja megváltoztatni, de akinek már ez problémát , zavaró tényezőt jelent egy kapcsolatban, avval véleményem szeirnt más dolgok lappangnak a háttérben.

Nekem a kérdező szavaiból az jön le, hogy egy "debil " a barátnője. Lehet, hogy nem így akarta megfogalmazni, mégis így sikerült, tehát valahol mélyen ezt ő is így gondolhatja, még ha nem is vallja be magának vagy elkezd tiltakozni. Akit az ember igazán szeret, azt minden hülye tulajdonságával elfogadja és nem nevezi "gyerekesnek", "éretlennek" "komoly, érett kapcsolatra vágyom". Nos, csak ezekből szűrtem le, hogy evvel a felfogással így kb semmi értelme a kapcsolatnak.

2015. aug. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!