Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Talán én vagyok a rossz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán én vagyok a rossz a kapcsolatunkban?

Figyelt kérdés
Látszik rajta hogy nagyon szeret , de mégis valamiért fáj. Kedveskedik nekem de mégis ha nincs velem, valamiért emésztem magamat. Ez részben a múlttal kapcsolatos nem tudom el felejteni , nem csalt meg nem erről van szó. Bizalom sem olyan már köztünk mint volt. De nem csak ő a hibás én is hibáztam szemét voltam, úgy érzem sokkal jobbat érdemel nálam. De még is valami összeköt minket. Egyszerűen nagyon kívánom mikkor a közelemben van nem tudok ellenállni neki. Úgy érzem szeretnék segíteni neki az életében és vigyázni rá. De mégis mással ismerkedem keressem azt az érzést ami hiányzik a "szerelem"(Tud róla még előtte , szóltam neki róla.). Őt szabályozgatja az anya felnőtt nő létére. Hiányzik az együtt alvás is mi csak hetente egyszer tudunk ez kevés számomra. Az anya is úgy dirigál neki, mintha tudná hogy neki mi lenne a jó. Röviden ennyi, de ha valaki kíváncsi részletesebben is le írhatom privátban.

2015. aug. 10. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát azt ez alapján nem tudom eldönteni hogy te vagye a rossz a kapcsolatban. Kettőn áll a vásár, és még ami eszembe jut, ez egy ilyen klasszikus se veled-se nélküled kapcsolatnak tűnik. Te miért voltál szemét? Hány évesek vagytok hogy az anyukája beleszól a dolgokba és csak heti egyszer alszotok együtt? Ha a bizalom sem olyan már mint korábban akkor nem sok jövőt adnék ennek, egy biztos párkapcsolatnak az alapja a kölcsönös szeretet és bizalom. Ha mindketten meg szeretnétek menteni a kapcsolatot, akkor van esély, ha mindketten így vagytok, hogy jó-jó, meg szeretem de közbe mással ismerkedek, akkor ennek meg már leáldozóban van.
2015. aug. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
aki nem bírja ki hogy nem alszanak vele annak ténleg nehéz az élete
2015. aug. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!