Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kellene?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hónapokban egyre erősebben érzem hogy nem jó nekem ez a kapcsolat.

Semmit nem tesz azért hogy jobbra forduljon az élete,csak igérget és a levegőbe beszél. Ennek már 2 éve.

Jópofizik,probál a kedvembe járni mert tudja ha én otthagyom esélye nincs még egy fiatal nővel összejönnie. Közben elnyom,lekorlátozz,ellenőrizz rendszeresen. Még abba is beleszólt melyik egyetemre felvételizem. Ésszrevettem hogy a negyvenes nők jönnek be neki igazán de ezt nyíltan soha nem mondta ki.

Soha nem lep meg ajándékkal,egy csokival, egy vacsorával. Elvisz autóval a városba 1-2 körre, evvel érezteti hogy tett értem. Nem mehetek el egyedül egy kiállításra,egy strandra,egy moziba,a szomszédos városba,sehová. Ellenőrizz és okoskodik állandoan.

Ennél jobbat érdemelnék ezt súgja a megérzésem.


2015. aug. 10. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen...
2015. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Abszolút.... szakíts vele!
2015. aug. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lépj le ...
2015. aug. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
csak az tart vissza hogy tudom rossz lesz neki ha elhagyom de közben nekem is rossz csak elfolytom magamban
2015. aug. 10. 16:35
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Már rég ott kellett volna hagynod, nem most. Azt meg ne vedd túlságosan a szívedre, hogy rosszul fog esni neki, ennyi erővel a párok 905-a nem szakítana soha. Tiszteld magad annyira, hogy azt nézd első sorban, neked mi a lehető legjobb, hogy éreznéd magad a legjobban.
2015. aug. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Komolyan az eszem megáll az ilyen nőktől, mint te. Mi kell még? Te magad írtad, állandóan megpróbál a kedvedben járni. Van autója is, szóval nyilván nem csóró.


Mi az a szint amivel te, tökéletes hüvelyes istennő meg tudnál elégedni?

2015. aug. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szakítanod kellene, már rég meg kellett volna tenned.

Azért, mert olykor megpróbál a kedvében járni és van kocsija, az azt jelenti, hogy ő a tökéletes pasi, egy úriember, akitől többet nem akarhatna a kérdező?? Ez édes-kevés, lehet akármilyen autója, ha az életem minden egyes részébe beleugat, korlátoz és ellenőrizget, úgy kihajítanám, mint macskát sz*arni. Azért van egy határ.

Hogy mi kell ennél több? Pl olyan férfi, aki nem akar lekorlátozni, aki nem betegesen féltékeny, akitől nem kell engedélyt kérni bármit akarsz csinálni, aki nem ellenőrizget folyamatosan és még sorolhatnám. Nem az apád, minek tűröd, hogy ilyen szinten lekorlátozzon?!

2015. aug. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

# 7 Kedves hetes válaszoló! Szerintem elolvasván a kérdés alatti szöveget, te is rájöhetsz, hogy az "életébe való beleugatás" csak része a problémáknak. Látni kell, hogy azért játszik az is, hogy nem vesz neki ajándékokat.


"Soha nem lep meg ajándékkal,egy csokival, egy vacsorával."


Ennek ellenére a kérdező is beismerte, hogy amúgy állandóan a kedvében akar járni. Ezért kérdeztem, hogy mi kell még neki? Mi az a szintje a kényeztetésnek, ami megfelel? Még hány csillagot hozzon le az égről?


Továbbá azt is érezni lehet, hogy az indokok egy része értelmetlen. Az, hogy a fiúnak tetszenek a negyvenes nők. Miért? A nőknek nem tetszik a Johnny Depp meg a Robert Downey Jr? Az, hogy esetleg valakinek van egy ideálja, még nem jelent semmit a kapcsolat szempontjából. Meg az, hogy semmit nem tesz azért, hogy jobbra forduljon az élete. Az ÉLETE, tárgyeset, egyes szám harmadik személy. A kérdezőnek semmi köze hozzá. A kedveskedés megvan attól még.


Rendben, azt aláírom az ellenőrizgetés tényleg egy valós probléma. De ezt nem lehetne esetleg megbeszélni? Talán? Vagy túl régimódi vagyok? Ha probléma van valamivel, akkor mint a szemetet dobjuk ki? Esélyt se adjunk a változásra?

2015. aug. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Vannak olyan nők, akik ezt igénylik, hogy néha-néha meglepje őket a párjuk egy kis valamivel, lehet nekik ez is egyfajta kimutatása annak, hogy valóban szereti őket a párjuk és jólesik ez a gesztus, vagy hát tudja a fene, de szerintem itt akkor sem ez a fő problémája a lánynak, csak ezt is megemlítette.


Itt EZ a fő-főprobléma:

"elnyom,lekorlátozz,ellenőrizz rendszeresen. Még abba is beleszólt melyik egyetemre felvételizem.

Nem mehetek el egyedül egy kiállításra,egy strandra,egy moziba,a szomszédos városba,sehová. Ellenőrizz és okoskodik állandoan."

Na ez azért ne férjen már bele, nem is értem eddig, hogy viselte ezt el a kérdező. Ez beteges, nincs jobb szó rá.


"Ha probléma van valamivel, akkor mint a szemetet dobjuk ki?"

Jaj, mintha az exemet hallanám :D Mondjuk ő ezt akkor mondogatta bőszen, amikor már vagy a 6. lehetőséget kapta meg arra, hogy bebizonyítsa, hogy megváltozott..

Van, amit nem lehet "megjavítani", és kár erőlködni.

Van olyan dolog, amit szerintem is meg lehet oldani, ha a 2 fél leül és nyíltan megbeszélik, de van olyan, amin ez sem segít, és azok amiket a kérdező felsorolt.. Az állandó ellenőrizgetés, beteges féltékenykedés, ellenőrizgetés.. Háát kétlem, hogy ezt egy kis beszélgetéssel meg lehetne csak úgy oldani.

2015. aug. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nem az exed vagyok. :D Ezt onnan tudom, hogy én soha nem kaptam senkitől hat esélyt. Örülök, hogy te ilyen galamblelkű vagy. Egyrészt megtapsollak ezért, másrészt szeretném felhívni a figyelmed arra, hogy az érvem ettől függetlenül megállja a helyét: A saját, illetve az ismerőseim tapasztalataiból, továbbá részben bizonyos itt feltett kérdésekből az a benyomásom, hogy a legtöbb nő, ahogy a szemetet szokták egyszerűen kidobja azt az embert, aki állítása szerint szeret. Nem véletlenül hívják a párkapcsolat befejezését kidobásnak. Mert onnantól kezdve az akit eddig szerettél egy szemét a szemedben.
2015. aug. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!