Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kellene?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hónapokban egyre erősebben érzem hogy nem jó nekem ez a kapcsolat.

Semmit nem tesz azért hogy jobbra forduljon az élete,csak igérget és a levegőbe beszél. Ennek már 2 éve.

Jópofizik,probál a kedvembe járni mert tudja ha én otthagyom esélye nincs még egy fiatal nővel összejönnie. Közben elnyom,lekorlátozz,ellenőrizz rendszeresen. Még abba is beleszólt melyik egyetemre felvételizem. Ésszrevettem hogy a negyvenes nők jönnek be neki igazán de ezt nyíltan soha nem mondta ki.

Soha nem lep meg ajándékkal,egy csokival, egy vacsorával. Elvisz autóval a városba 1-2 körre, evvel érezteti hogy tett értem. Nem mehetek el egyedül egy kiállításra,egy strandra,egy moziba,a szomszédos városba,sehová. Ellenőrizz és okoskodik állandoan.

Ennél jobbat érdemelnék ezt súgja a megérzésem.


2015. aug. 10. 16:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hál istennek, hogy nem az exem vagy ;)

Nem vagyok én galamblelkű, ezt inkább úgy írnám le, hogy akkor elég nagy idióta voltam! Ilyen többet nem lesz, 6 esély legalábbis biztos nem.

A kidob szerintem elég nem ideillő kifejezés, inkább szakít, és van olyan, amikor erre az illető nőnek/férfinak igen csak nyomós oka van, pl jelen esetben itt is. Bőven akad oka a kérdezőnek a szakításra, miért ne tehetné meg?! Ez nem jelenti azt, hogy kidobja, mint a szemetet, egyszerűen a másik fél úgy viselkedik, ami nem párkapcsolatba való, ezért véget vet a dolognak. És ehhez mindenkinek joga van.

2015. aug. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Rendben, hát akkor ebben egyezzünk meg. :) A jogot természetesen nem vitatom el a szakításra. Valóban, a jog megvan hozzá. Viszont, ahogy kifejtettem korábban, szerintem nem feltétlenül lenne jó döntés. Az eddig elmondott érveim alapján.
2015. aug. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem is ertem, miert vagytok egyutt. A parod nyilvan joval idosebb mint te ("ha en otthagyom eselye nincs meg egy fiatal novel osszejonnie")A pasinak a sajat korosztalya jon be. Mit kerestek egymas mellett? A viselkedeserol mar nem is beszelve...
2015. aug. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!