Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt okom vagy nem volt okom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt okom vagy nem volt okom megsértődni?

Figyelt kérdés
Párommal egy éve vagyunk együtt. Hamarosan költözünk, nagyon szeretjük egymást, már házasság, gyerektéma is előjött. 23 N és 24 F ről van szó. Én másfél éve vetettem véget egy hosszú kapcsolatnak. Kiderült, hogy megcsalt az ex (utólag), viszont a szakítás oka az volt, hogy rányomult a legjobb barátnőmre. Barátnőm borította a bilit, amikor betelt nála a pohár én meg kihajítottam. Hétvégén voltunk egy rendezvényem párommal, ahova a barátnőm hívott el. Párom volt a sofőr, én meg hát pálinkáztam erősen a barátokkal. Kicsit be is csiccsentettem, majd megéheztünk. Veettünk két kolbászt, majd Mikor leültünk enni, barátnőm kérdezte, hogy "Hol a kolbász?" Párom nekem háttal ült, majd fogta a kolbászt és a sliccéhez rakta, hogy "Nesze, itt van" Én ekkor eléggé kibuktam, fogtam a táskám és szépen elindultam korom sötétbe "haza". Párom futott utánam és lekiabált, hogy mit gondolok én, majd gyalok hazamegyek? Kb. kocsival 15 perc út. Mire hazaérnék vagy 4 részeg erőszakolna meg, hülye vagyok én? Mit hisztizek, csak vicc volt, ha a fiúhaverja lett volna épp előtte, annak is odanyújtotta volna a kolbászt. Én csak dühöngtem, mivel elmondtam neki a múltamat és pont tőle nem vártam ilyesmit. Barátnőm ráadásul nagyon csinos is. Párom ezt el is ismerte, de folyton szánalommal beszél róla, mert sajnos barátnőm sok hülyeséget csinál, ami nem épp jó színben tünteti őt fel. Sokszor kihasználja a férfiakat, túl komolytalan és gyerekfej még. Párom meg már felnőttesen gondolkodik, komoly tervei vannak az életben, szeretne hamarosan családot. Nem igazán szereti, ha a barátnőmmel megyek bulizni pl., mert tudja, hogy milyen és szerinte minden pasi ránk mászik olyankor. Szerinte csak önbizalomhiányom van, mert azt gondolom, hogy ő jobb nő, pedig gyakran hangoztatja, hogy mennyire gyönyörü vagyok, csodás testem van, a lelkem is szép, szóval befejezhetném már a komédiámat. Mit ér a külső, ha rossz a belső? Nem érti mi bajom van, szerinte csak ittas voltam és hisztiztem. Az úton felkapott a vállára, majd berakott a kocsiba és hazamentünk. Az ágyba bocsánatot kért, hogy nem akart bántani, de szerinte még tüske van bennem exem miatt, ő csak viccelt. Tudom, hogy igy van, de nekem akkor is rosszul esett, hogy megtette, nem tudok mit tenni. Másnap nem volt semmi probléma részemről, de akkor is úgy érzem, hogy nem oktalanul hagytam őt helyben a kolbászával együtt.... :)
2015. aug. 10. 17:13
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
84%

#7: ahol a nő jól bepálinkázik, ott a pasinak is van joga úgy viselkedni ahogy.


Nincs azzal baj ha egyenjogúság van, nekem is volt olyan barátnőm akivel együtt ittuk a bulikban le magunkat 20 évesen.


De el kéne már dönteni hogy úrikisasszonyok vagyunk vagy egyenjogúak.

2015. aug. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
62%
#7: Te még mindig kockás abroszt viselsz?:)
2015. aug. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
70%

Ahogy olvastam a történetet, azt hittem, hogy a lesz, hogy rástartolt a barátnődre vagy hogy elővette a kolbászát és megmutatta neki :D

De így, nincs min megsértődni, nem is történt semmi se.

Szerintem túl piás voltál, azért akadtál ki.

2015. aug. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
28%

Sajnálom, ha lelki törést okoztam azoknak, akik érintve érezték magukat a hozzászólásomtól.:-) A viselkedéskultúra független a környezettől, mert belülről fakad. A kockás abroszos poént pedig sajnos, nem értem.


7-es

2015. aug. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
63%
Szerintem ezt nagyon tulreagaltad, csak egy poen volt.
2015. aug. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
69%
Vond le a következtetést: neked nem tesz jót az alkoholizálás, mert elvész a józan döntés hozatali képességed. Hisztiztél, rosszul ítélted meg a helyzetet.
2015. aug. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
32%

Nincs lelki törés, csak hát manapság divat elfeljteni úrikisasszonynak lenni, csak elvárni szokás másoktól hogy akként kezeljenek.


Gondolom ha olyan úriemberekkel veszed körbe magad akiktől ez az imfantilis viselkedés szóba sem jöhet, akkor nem is öntesz fel a garatra, amíg ők nem isznak.:)

2015. aug. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugtatásul: a párom már egyébként is kaja után haza akart menni, mert gyanús volt, hogyha maradunk, akkor szarvasbőgésre fog ébredni este. Én csak elsétáltam, többiek azt hittél pisilni megyek, nem rontottam el a bulit...mi csak eltüntünk, nem parádéztam ott. Valószinüleg igazatok van....lehet a pia, lehet a múlt, hiszti volt...de én akkor is tartom magam ahhoz, hogy ha én tudtam volna a páromról, hogy igy járt, nem mutogattam volna a kis fánkomat az ő legjobb haverjának társaságba...gondoltam nem érintené jól...de az én vagyok...Mellesleg hogy jön össze a megbántódás és az, hogy most én iszogattam, ő vezetett? Minden vagyok, de úrihölgy az nem.... :)
2015. aug. 10. 18:24
 19/23 anonim ***** válasza:
20%
nem volt okod a sértődésre, hülye vagy... párod tréfálni akart egy majom barátnőddel, amolyan polgárpukkasztás akart lenni, amiért könnyűvérű, te meg felkaptad a vizet. helyesen tette, hogy utánad ment és berakott a kocsiba. nagyon jó ember lehet.
2015. aug. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
49%
A barátod részéről eléggé ízléstelen poén volt, én sem örültem volna neki, de tényleg túlreagáltad. Mellette szóljon, hogy bocsánatot kért, nem engedett elmenni, főleg részegen, stb. Hidd el, semmi alapja nincs a hisztidnek, a férfiak amúgy is ilyenek és most nem általánosítani akarok, tényleg vannak durva és bántó dolgaik, amiket ők viccesnek hisznek, pedig a nő számára nem az. Ne aggódj. 21/L
2015. aug. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!