Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőktől kérdezem. (nem lányoktó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőktől kérdezem. (nem lányoktól) Szoktatok úgy szakítani, hogy hagyjátok elromlani? Nem tesztek sokat ellene de érte semmit .

Figyelt kérdés

Van mikor szinte mindegy a valóságot hogyan alakítod , és a a legbosszantóbb ,hogy a másik ,mint ha a múltat is tönkre akarná tenni .

Már csak azt hallja meg amit akar , csak arra emlékszik amire akar , és arra is úgy ,ahogy te nem is akarnál . Szerintem ez nem fair játék .


2015. aug. 10. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán a gyerekem apjával tettem így, de annak előzménye az volt, hogy 8 évig "küzdöttem" a megbecsülésemért :(

aztán feladtam, és beláttam, hogy az ígéretek csak üres szavak....hiába mondta szeret minket, fontosak vagyunk neki, mégis mindig másokra volt ideje..... és pénze. A mai napig jó ha 100 ezer forintot adott a fiára a 8 év alatt.

Az anyagiakat azért írtam bele, mert nem kevés pénzzel támogattam, és a szüleim is, ú. kölcsönnel...amit a mai napig nem láttak viszont.


Mostani párommal kapcsolatban teljesen más a helyzet. Igyekszem mindig szem előtt tartani az Ő álláspontját is, és ha felmerül valami probléma, rögtön megbeszélni. jobb ez így.

2015. aug. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ez a pénz játék néha olyan csalóka , mikor nem számít hogy mi voltál te , hogy mit csináltál a házban .. de tulajdonképpen semmi ... egyszercsak elkezd ellened fordulni az emlékezet , nem lesznek már a múltban hőstetteid , amúgy voltak de már harag van , már csak egy barom vagy , már mindegy az mikor jó voltál , már a régi masszázyok is szarul esnek visszamenőleg csak hogy rohadjak meg .... de miért ?
2015. aug. 11. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!