Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire utalt a srác? "A napfény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utalt a srác? "A napfény a mi betegségünk"?

Figyelt kérdés
Ezt mondta nekem. Nem igazán értettem, és még mindig gondolkodom rajta.
2015. aug. 11. 19:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom honnan szednek össze a srácok ekkora ökörségeket már?! Legalább lenne értelme...

Amúgy ez csak valami jelentés nélküli jól hangzó halandzsa, hogy műveltebbnek és intelligensebbnek tűnjön a szemedben.

Ám, ha még mindig gondolkodsz rajta akkor neked is elég nehezen esnek le a dolgok, összeilletek, sok boldogságot!

2015. aug. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nemsokára olyan forrón fog sütni a nap h mind beledöglünk.
2015. aug. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát én arra tippelnék, hogy arra utal burkoltan, hogy a napfény azt jelenti, hogy eljön a reggel. Azaz vége az éjszakának, amit együtt töltötök.


De kétlem, hogy lenne mai ember aki ilyen zseniális lenne, szóval csak vámpír. :D

2015. aug. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hogy Ő Edvárd a Tvájlájtból. Máshogy kajakra nem értelmhezhető :D
2015. aug. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Valami vámpíros bziság.... dobd ki a fenébe, nyálgép.
2015. aug. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Szeret éjszakai életet élni, aludni, ülni a gép előtt hajnali 4-ig, tanulni, dolgozni viszont nem. Erre.
2015. aug. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Leégtetek? :D
2015. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ó, kibökte... Na akkor leírom már ide is... Azt mondja, hogy arra akart utalni, hogy


"Nappal, mikor megjelennek mások, a jelenet már nem rólunk szól - barátnők és barátok, rokonok és idegenek töltik be a színpadot, elvész az intimitás - megszűnik a te és én. Akkor engem is, és téged is mások befolyásolnak... A napfény hozza el számunkra a kétkedést, a bizonytalanságot, megtöri az egységet."

2015. aug. 11. 20:13
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Sok alkonyatot nézett a gyerek...
2015. aug. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az egyes válaszoló nyert. Ez tényleg halandzsa.
2015. aug. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!