Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak viseljem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak viseljem el vagy ne engedjem?

Figyelt kérdés
2hónapja vagyok együtt a barátommal és most van egy kis problémám. (Minden nyáron amióta ismeri azt a lányt,)lejár hozzá egy-két hétre.Tavaly nyáron amikor ott volt a lány rányomult, de nem volt semmi elvileg..Engem nagyon zavar az a lány és most nem szeretném hogy eljöjjön de ha mondom a barátomnak csak veszekedés lesz..és még én lesz az idegesítő féltékenykedő..szerintetek mit csináljak?

2015. aug. 10. 18:22
1 2
 1/17 Blade Bone ***** válasza:
Lol, hetekre megy más lányhoz?! És ha említést teszel felháborodik? Még ha nem volt köztük semmi, ez akkor súlyos, nagy pofa kell ilyesmihez. .. . Papucs vagy sajna. :(
2015. aug. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a párja ne járkáljon több hétre másik lányhoz. Ez milyen már ?!
2015. aug. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
nem...a lány jön hozzá de én nem akarom
2015. aug. 10. 18:38
 4/17 Blade Bone ***** válasza:
Ohh bocsi az úgy más, így áldásodat adtad rájuk! Hetekre! És te ezalatt meg a Baywatch-ot nézel vagy mi?!
2015. aug. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de nekem is van olyan fiú barátom, aki tavaly is itt volt majdnem egy hetet, idén is eljött, pedig nekem is van párom. Akkor egy másik srác minek is jár hozzám majdnem egy hétre? Mert BARÁTOK vagyunk, ezért.

Igaz nálunk nem volt soha semmi olyan, hogy egymásra hajtottunk volna vagy ilyenek.

Ne foglalkozz vele, csak barátok.

2015. aug. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

És még is ki ez a lány neki? Barát?

Ez azért elég bizarr. Én nem vennék rá mérget h ott semmi sem történik.

2015. aug. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
elvileg találkoznánk de én ezt nem tudom már most elviselni ha eszembe jut sírok....most a barátommal nem tudok beszélni mert nincs itthon..félek hogy azzal a lánnyal jobban érezné magát mint velem vagy történne valami..nem tudok itthon este így nyugodtan aludni hogy tudom hogy az a lány is ott lesz meg hogy egész nap együtt lesznek
2015. aug. 10. 18:46
 8/17 Blade Bone ***** válasza:
Akkor vegyük át egyszer, 2 hónapja vannak kb együtt, 2 hónap az kb 9 hét, ebből a csávó heteket van együtt más lánnyal rögtön a kapcsolat elején. Ami ugye így már nem két hónap, mivel két hónap alatt még ismerkedni szokás naggyából. Vagyis, ha ez már rögtön az elején így működik, plusz ugye nyomulás is volt a lány részéről, de a srác tagadta a megcsalást. Hát nekem így is fura, képzeljük el azt a nyomulós szitut egyszer, legózás közbe gondolom nem történik ilyesmi, plusz ha két ember együtt van egy légtérbe, nekem úgy már a nyomulás szó más értelmet mutatna, pl csókot vagy többet. Ami már sok. Nyilván annak aki írta hogy neki is volt már hasonló sztorija, régebb óta van a párjával.
2015. aug. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
ez elvileg szokás hogy minden évben egyszer eljön ..de tudom hogy ha itt lesz akkor nagyon nagy veszekedések lesznek és attól félek hogy ez a kapcsolatomba is kerülhet..nem bírja a féltékenykedést..
2015. aug. 10. 18:55
 10/17 A kérdező kommentje:
18éves vagyok és nekem ő az első kapcsolatom..megpróbálom mondani neki ...vagy ő vagy én
2015. aug. 10. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!