Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Evvi1111 kérdése:

Szerintetek keresni fog?

Figyelt kérdés
3honapja van egy parkapcsolatom, hétvégén talizunk a munka végett, eddig nem volt semmi probléma. Par nappal ezelőtt ne tudom mi ütött belém, sokat kerestem vissza is hívott, de akkor meg én nem hallottam aztán felhívtam mar nem vette fel. Irtam neki egy buta SMS-t hogy nem is kell mar beszélgettünk soha. Es jó ejt kívántam neki persze utánna bocsánatot kertem tőle. Es leírtam neki,hogy csak beszélgetni akartam vele,ő erre ok,jó ejt legközelebb írd ezt.masnap írtam neki,hogy rá-e ér, azt irta :most nem, este leírtam neki, hogy valami rosszat érzek és ha úgy van legalább írja le. De nem válaszolt, kellemes utat kívántam neki, mert repült haza, ő megköszönte, de mar késő volt hívtam öt, de nem válaszolt. Azota nem hív nem válaszol, igaz én se, csak egy SMS-t írtam, megkérdeztem szerencsésen meg-érkezett. Nemtudom mire gondoljak, ha megkérdeztem öt, de nem irt semmit. Nagyon rossz ez, nemtudom most mi van. Szerintetek?
2015. aug. 12. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ajaj...Az a baj, ha egy férfi nem keres, akkor nem igazán érdekled..:/ Azzal meg még tetézed a bajt, hogy ha hivod, smst írsz neki stb.Mert úgy érezheti megfojtod. Szerintem ne írj semmit, ne keresd, éld az életed. Akinek fontos vagy, az úgyis keresni fog, ha meg nem akkor nem is számítasz neki igazán.
2015. aug. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jaj ne haragudj, nem derült ki nő vagy férfi vagy, de mindkét nemre igaz ez.
2015. aug. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most az van,hogy elege lett belőled :) Sokan elkövetik ezt a hibát,hogy keresik össze-vissza a másikat,miközben csak annyi történik hogy nem ér rá,és mikor már olyat írsz hogy rosszat érzel,meg akkor többet ne beszéljetek,akkor teljesen gyagyásnak gondol,és lezárja az egészet.Legalább ebből tanultál.
2015. aug. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, de legalább megírja,hogy vége.mert így lezárni nagyon nehéz,nem egy hétről van szó...
2015. aug. 12. 12:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Most ha én kaptam volna egy ilyen sms-t, csak azért mert egy pár alkalommal nem tudtam volna felvenni a telefont, én egy kicsit zizi-nek hinnélek. És akkor erre rájönne ez az sms bombázás. Meg lenne a véleményem rólad. Szóval, ne haragudj, de ha ebből még beszélgetésre kerülne a sor, nagyon válogasd meg a szavaid majd vele szembe hogy ne ronts tovább a helyzeten
2015. aug. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A férfiak így szoknak lezárni egy kapcsolatot,hogyha kérdezik tőlük legalább írjak le akkor nem válaszolnak?
2015. aug. 12. 13:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd békén,és várd meg,hogy keress e..Ha nem akkor ennyi volt..


Kicsit talán erős volt az a kijelentésed,hogy nem is kell már beszélnunk akkor..Mintha kicsit megfujtanád..

2015. aug. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!