Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnöm családja ránktelepedi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnöm családja ránktelepedik mert a Balaton mellé költöztünk. Kihasználják a helyzetet! Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Debrecen mellöl a Balatonhoz költöztünk. Havonta járunk a barátnöm családjához (az enyém Budapesten van). 3 éve költöztünk ide. A családja ingyen nyaralásnak fogja fel és azzal a szöveggel hogy "milyen rég nem láttuk egymást" idejönnek hozzánk egy hétre. Persze strandolni jönnek csak, ránk alig szánnak idöt. Itt laknak ilyenkor nálunk, pénzt nem adnak kajára se, mi vesszük mert hát ök csak látogatóban vannak, vendégségben. Nem mi hivjuk öket, egyszercsak bejelentik hogy jönnek vagy megjelennek szólás nélkül! Szülök, testvérek a párjukkal, nagybénik-nagybácsik gyerekkel, unokatestvérek a barátnöikkel! Eddig 2 hét volt a nyáron hogy nem volt nálunk senki! Már megmondtam nekik hogy ezt nem illik azért és ne ingyen üdülöként fogják fel az otthonunkat de hiába! Azzal vágnak vissza hogy én el akarom tiltani a barátnömet tölük és elszakitani. Meg azt terjesztik hogy én nem akarom engednj hogy meglátogassák. Barátnöm is kivan, de nem meri nekik megmondani mert náluk csöndbe kellett lennie, nem volt szava mert "csak gyerek" (már 29 èves).


Most a szüleimnél vagyunk, de most szóltak ide az anyjáék hogy menjünk mert meglepetésböl a házunk elött állnak. Ismeröseik lebuktatták már öket, visszahallottam hogy azt mondják másoknak, elmennek egykicsit a Balatonra nyaralni.


Mit kéne csinálnunk?


2015. aug. 15. 10:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Havonta járunk a barátnöm családjához"


Hát ha azt akarjátok, hogy ők ne jöjjenek, akkor kezdjétek azzal az új életmódot, hogy ti se menjetek többé őhozzájuk.

2015. aug. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Mélységes sajnálattal el kell küldeni őket a jóbüdös francba, merthogy TI nem fogtok hazarohanni azért, mert ŐK taplók.


Oszt lehet besértődni!

(Annál jobb, legalább most jöttek utoljára.)

2015. aug. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Barátnömet érzelmileg zsarolják. Az anyja áll az egész mögött, fáj neki hogy kikerült a totális kontrolja alól. Mindent megmondott neki és semmit nem hagyott hogy maga csináljon. Én tanítottam meg az életre kb. Amikor megismerkedtünk egy telefont nem tudott egyedül elintézni, mert elötte még a fodrászhoz is az anyja kért neki idöpontof. Mindig kisgyereknek kezelte és még most is.


Én már 2 hónapja nem voltam náluk, de ha ö nem megy, akkor bosszúból megszakítják vele a kapcsolatot és pl. rendeznek egy bulit amit gazdagon dokumentálva feltöltenek a facebookra hogy lássa hogy meg sem lett hívva, nem számít semmit. Ez persze fáj neki, büntudata lesz.


Sajnos ezek miatt nekem kell elzavarnom öket, a barátnöm nem képes rá. Ha megjelennek a rokonok csöndes lesz, teljesen behódol nekik, nem mer ellenkezni. Közbe meg nekem sír, de hiába mondok bármit nem csinálja.


Azt hiszem legközelebb megmondom hogy nem érünk rá, van magánéletünk. Ha váratlanul jönnek akkod odahívok 20 havert hogy "bocs de ünneplünk" de tudok egy jó motelt.


Amúgy az egész azért is átlátszó mert ha pl. tél van vagy rossz idö akkor pont nem jön a család látogatóba, csak ha eléri a hömérö a 25-öt. Szoktam is mondani ilyenkor hogy "na holnap jön a családod, mehetünk bevásárolni" :D

2015. aug. 15. 20:51
 14/14 anonim ***** válasza:

:)


Jól van... hát... a barátnőd még nem elég erős hozzá, hogy elintézzen egy ekkora ügyet. Nem köll nekiugrasztani a lovat rögtön a legnagyobb akadálynak - kisebbekkel kell kezdenie és apránként, ennyi az egész.


Addigalé te is facra veheted a kedves rokonokat. :)

2015. aug. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!