Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 évesen másfél éve nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen másfél éve nincs párkapcsolatom?! L

Figyelt kérdés

Több mint 1 év után már magányosnak érzeztem magam, most napról napra egyre rosszabb. Pedig ismerkedem, randik vannak, csók is volt ezalatt az idő alatt.

Ismerősök folyton csodálkozva kérdezik, hogy nekem miért nincs barátom. Mikor szerintük szép vagyok és egyetemre járok.

Az okát nem szoktam megmondani nekik. Szerintem az lehet az oka, hogy ebben a korban már a következő párkapcsolatommal komolyat terveznék, minimum összeköltözés. Meg többet és komolyabb dolgokról lelkiznék, mint tini koromban. Ezeket pedig úgy érzem nagyon meg kell válogatni, hogy kivel lehet. Mostanában kezdem úgy érezni, hogy még évekig nem lesz párom, már a randizáshoz is egyre kevesebb kedvem van. Valaki járt hasonló cipőben? Mi lett, talált pár? Mennyi idő után?

A leírtakkal kapcsolatban bármilyen hozzászólásnak örülnék!



2015. aug. 17. 08:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"de cserébe akit jónak tartok az különlegesnek érezheti magát."


:DDDDDDD

Köszönöm, köszönöm... rég nevettem ekkorát!

2015. aug. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem r**b@nc és körbe van röhögve ? Pedig igaza van. Aki 1,5 évet kibírt, hogy nem ült bele 8-10 idegen férfibe az egy elismerés, hogy veled eltudná képzelni az életét.


Egyébként én a 3. évem taposom egyedül, 6 éves kapcsolat utána élveztem az egyedül létet, de mostanra én is úgyérzem, hogy jó lenne szeretni valakit illetve szeretve lenni :D

2015. aug. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül vagy egyedül már 1,5 éve!!


És elég szégyen hogy ilyen értelmetlenül fogalmazol "egyetemista" létedre! Ilyeneket én fel sem vennék felsőoktatási intézménybe!

2015. aug. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
#11 miért olyan vicces ez? szerintem mindenkinek csak azzal kéne összejönnie, akit különlegesnek tart. a mai fiatalok tudom, hogy nem így csinálják, de az ő dolguk.
2015. aug. 17. 12:58
 15/15 anonim ***** válasza:
Összeköltözünk?
2015. aug. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!