Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha én nem vagyok beszédes, ő meg szeretné, hogy az legyek?

Figyelt kérdés

Például ő beszél arról, hogy milyen lesz az érettségije, én egyszer elmondtam, hogy nyugi, menni fog, könnyű, okos vagy stb, és többször nem akarom, mert hát minek ha már egyszer elmondtam, és az azóta sem változott.

Ő pedig azt szeretné, hogyha mindig amikor erről beszél, hogy izgul stb, akkor írjam neki ezeket.

Én nem szeretem, ha ilyeneket mondanak nekem folyamatosan, ezért én sem mondogatom. Most játsszam meg magam, és csak azért írjam ezt, hogy boldog legyen?


2015. aug. 18. 01:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell megjátszani. Mondd el neki ezt így, ahogy ide kiírtad. Ha szeret, megérti.
2015. aug. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Senki kedvéért ne játszd meg magad. Ha nem fogad el úgy ahogy vagy, akkor nem is szeret igazán.
2015. aug. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legyél a személyes lelki- és egoboostere! :)
2015. aug. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem beszédességet vár, hanem együttérzést. Van egy félelme. A félelemre nem válasz az, hogy nyugi, meg hogy könnyű... ettől még a világon senki nem nyugodott meg.

Gondolj arra, hogy neked mi esne jól az adott helyzetben... elárulom, az emberek többségének az esik jól, ha meghallgatják és a másik jelzi, hogy együttérez vele. Amit te írtál neki, azzal degradáltad a félelmét, mert hát ugye könnyű, minek kellene félni? De attól ő még fél!!!

Ha nem tudod, mit vár, akkor inkább kérdezz!!! Kérdezd meg, hogy pontosan MITŐL fél, mi bántja, hadd beszéljen róla! Hidd el, hogy ez sokat segít, és akkor ő is úgy fogja érezni, hogy meghallod. Nem beszédességet vár, hanem hallgatást.

2015. aug. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 omba ***** válasza:
Ez épp elég nagy különbség két ember között, hogy kerültetek ti össze?
2015. aug. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!