Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomról most derült ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomról most derült ki, hogy több mint 100 lánnyal volt előttem. Teljesen ki vagyok bukva. Téged ez zavarna? Hogyan tegyem túl magamat ezen?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt. Most merte csak elmondani, mert félt, hogy ha az elején derül ki szakítok vele. Ő 29 éves, én 18. Mióta együtt vagyunk biztosan nem csalt meg, mert az egyik ismerősöm is kikezdett vele és elutasította, melyet el is mondott. Azt mondta, hogy ennek örüljek, mert kiélte magát, lenyugodott és soha nem fog megcsalni. De ezt akkor sem tudom így felfogni.
2015. aug. 18. 11:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
30%

Hát most az eddigi hozzászólóknak ellent fogok mondani, de nem tűrném el. Bocs, de én úgy kidobnám, mint macskát szarni. Undorító, hogy ennyi nővel volt, ráadásul igénytelen nőkkel, akik egy-két szép szó és némi ital után egy menetre odaadták magukat. Ez a tény magát a barátodat is egy igénytelen emberré teszi, hogy értéktelen nőkkel feküdt le. Én bevasalnék rajta egy széles körű nemi beteg tesztet, utána pedig ejteném.

20/L

2015. aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
82%
Sem testileg sem lelkileg nem egészséges ennyi emberrel együtt lenni. Mindkét téren lehetnek bajai, nem is kevés. Az, hogy ezt te mennyire tudnád tolerálni, a te döntésed. Nekem nem lenne megfelelő. Jobban szeretem az érzelmileg stabil, erkölcsileg fejlett embereket. Ilyen életmód mellett egyikről sincs szó.
2015. aug. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
77%
Tehát adott egy 18 éves, friss, élettapasztalat nélküli leányka, és egy 29 éves, kiélt fazon, akit 14 - 40 év között bárki megkaphatott előtted, aki akart. Ne haragudj, de azt hiszem, nagyon rossz vásárt csináltál. Ha eltekintünk attól, hogy neked tényleg csak a lerágott csont maradt, nem igazán építeném az életem egy olyan férfira, akinek a nő jelentése az elmúlt 30 évben összemosódott az egyszer használatos, eldobható kapcarongy fogalmával. Miért volt szüksége ennyi nőre válogatás nélkül? A betegesen alacsony önbizalmát kellett kompenzálnia, vagy pedig tényleg csak szórakoztató tárgynak használta a nőket? Bármelyikről is van szó, a rózsaszín köd hamar elmúlik, ő pedig ismét azt fogja igényelni, amit előtted csinált. Az életfelfogás 30 évesen már nem változik, ha eddig ezt az értékrendje megengedte, a továbbiakban is bele fog férni, csak átmenetileg áll le, ameddig az érdekei úgy kívánják, hogy csak te legyél az életében. 30 évig csak az volt fontos, ami neki jó. Most jó neki veled, tart a rózsaszín köd, megpihen kicsit. De ha bármikor felmerül egy olyan kérdés, amikor miattad kellene lemondania valamiről, ami neki jó, nem te fogsz kikerülni győztesen a helyzetből. Ha végiggondolod az elmúlt fél évet, volt olyan, hogy a kérésedre lemondott volna valamiről, amire épp vágyott? Nem megcsalásra gondolok, mert ha épp meg akar téged tartani, akkor ilyesmit nem fog tenni, legalábbis úgy biztos nem, hogy tudomásodra jusson. Egy 18 éves nőt nem nehéz megtévesztenie egy olyan férfinak, aki egy kisebb településnyi nőt elbájolt már a szövegével. Hétköznapi példákra gondolok, amik nem kapcsolódnak a csajozáshoz. Egyeztet veled, netán kedvez is feléd döntéshelyzetben, vagy csak kész tények elé állít, amikor ő kigondol/megszervez valamit, neked pedig alkalmazkodnod kell a pillanatnyi igényeihez?
2015. aug. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Ahogy mondani szokás, kutyából nem lesz szalonna...

Link alak, nem terveznék vele nagy jövőt, szerintem dobd, amíg nem lesznek problémáid belőle (#13 összefoglalta, hogy miért)

18 éves vagy, bőven találhatsz magadnak egy normálisabb férfit.

2015. aug. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 omba ***** válasza:
101 most már... tudod, aki számolgatja, az ilyen sportoló féle. Neki ez a sport.
2015. aug. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
68%
Önmagában a szám semmit nem jelent. Lehet, hogy tényleg te vagy a 101. De ezt érezned kell. Teljesen reális az is amit mond, hogy ez kellett, hogy kiélje magát, és tényleg nem fog soha megcsalni. Ami pedig nem kis érték, mert sokan mondják ugyan, hogy ők nem csalnának meg senkit, különösen a fiatal nők, de ha 40 év múlva, már utólag kérdezzük meg, akkor nagyon mást mutatnak a statisztikák. Nekem is 30 felett van a nők száma, nincs jelentősége, hidd el, ne foglalkozz vele.
2015. aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
81%

#16 ha egy nő 100 alkalmi kalandjára is ezt mondanád, akkor le a kalappal, meghívlak egy sörre...

Ellenkező esetben viszont marhára álszent dolog ilyeneket mondogatni :)

2015. aug. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

Az olcso lanyok akar napi 10 menetet is mentek akik az utcan dolgoznak.

azamoljatok ki heti majd 100 ferfi a baratod eek koul egy volt

a nemi baj eselye 100%

2015. aug. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
28%
Igen, zavarna, és azonnal elmennék nemi betegség szűrésre.
2015. aug. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
72%

Nem zavarna. A párom is így van vele. Pontos számot nem mondott (talán nem is tud), de jópár exét ismerem, és másoktól is sokat hallottam róla :D


Őszintén szólva inkább legyen ilyen, mint egy kis szüzike. Bár nálam hatalmas váltás volt, az exem pont azért dobott ki, merthogy nem volt még elég kalandja és más nőkre vágyik. A párom viszont eleve úgy indított, hogy sok tapasztalata van már és pontosan tudja, hogy milyen nőt akar: olyat, mint én.

Nekem is jó ez így: a szex szuper vele, tapasztalt és bevállalós. Az együtt töltött évek alatt tényleg kitartott mellettem és bizonyított. Ráadásul nemrég bukott le, hogy a közelgő szülinapomon jó eséllyel gyűrű lesz az ajándékom :)


Persze nem azt mondom, hogy minden férfi ilyen. Van, aki megbízhatatlan, állhatatlan. De attól még, hogy sok partnere volt, egyáltalán nem biztos, hogy nem bízhatsz benne.

2015. aug. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!