Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomról most derült ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomról most derült ki, hogy több mint 100 lánnyal volt előttem. Teljesen ki vagyok bukva. Téged ez zavarna? Hogyan tegyem túl magamat ezen?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt. Most merte csak elmondani, mert félt, hogy ha az elején derül ki szakítok vele. Ő 29 éves, én 18. Mióta együtt vagyunk biztosan nem csalt meg, mert az egyik ismerősöm is kikezdett vele és elutasította, melyet el is mondott. Azt mondta, hogy ennek örüljek, mert kiélte magát, lenyugodott és soha nem fog megcsalni. De ezt akkor sem tudom így felfogni.
2015. aug. 18. 11:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi különleges, csak számolni kell. Köztetek van 11 év korkülönbség, induljunk ki ebből. Évente 9 csaj, és máris megvan a 100.


Ami miatt inkább aggódnod kellene, hogy 12 hónap alatt 9 nő - vagyis képtelen a tartós kapcsolatra. Vagyis, felejtős a pasi, mert te leszel a 101-ik, vagy 102-ik, de mindenképp csak egy strigula leszel. 5 év múlva a nevedre se fog emlékezni, úgyhogy menekülj az ilyentől.

2015. aug. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
53%
A lényeg, hogy vsz önértékelési zavara volt, de megnyugodott, elmúlt. Rájött, hogy igen, megkaphat bárkit és kész. Ha nem csalt meg és rendben van léelkileg lépj túl ezen. Ha igazán szereted nem fogod otthagyni.
2015. aug. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

17: én egy szóval sem mondtam, hogy le a kalappal száz nő vagy férfi után. Pont azt mondom, hogy nincs jelentősége!


Nekem is volt barátnőm, aki sokkal több férfival volt. Bizony bántott, mert azt gondoltam jóval tapasztaltabb nálam, biztos mindig hasonlítgat valakivel aki szebb, ügyesebb. Hiába mondta, hogy nem. De most már hogy én is voltam elég nővel (inkább 40 felett reális belegondolva), én is rájöttem, hogy nincs jelentősége.

2015. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!