Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnak is van ilyen párja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is van ilyen párja? Hogy kezeled?

Figyelt kérdés

A barátom (20) világéletében szerelmes volt valakibe. Nem volt az életében olyan pillanat, hogy épp ne őrüljön meg valakiért. Mióta vagyok neki, nem igazán flörtölt senkivel, de zavar, hogy szinte minden lány barátja "exszerelme" is egyben. Emellett nem tudom, hogy mellettem mennyire vonzódik más lányokhoz. Gyanítom egy év alatt nem cserélték ki, és eléggé. Van akire nagyon féltékeny vagyok, van akire kevésbé. Még nem jöttem rá, hogy ezt hogy tudnám igazán kezelni.

A dologhoz hozzátartozik, hogy én pont az ellenkezője vagyok, nagyon nehezen adom a szívem, ő az első szerelmem és bőven 21 felett jártam mikor megismertem (most 22 vagyok).


Nem csak a lányokat kérdezem, biztos, hogy mindkét nemnél előfordul ilyen személyiség.


2015. aug. 18. 23:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem emiatt nem bízom benne.
2015. aug. 19. 07:31
 12/13 anonim ***** válasza:
A barátod szerintem még nagyon fiatal és naív. Van ilyen ember, akinek szükséglete, hogy folyton szerelmes legyen. Ezek a szerelmek szerintem elsősorban arról szóltak, hogy célpontot keresett a lángoló érzelmeknek. Nem érdemes a dolgon agyalni, mert nem hiszem, hogy bármelyik exszerelem veszélyt jelenthetne számodra. Hogy hogy fogja kezelni, mikor már ennél is régebben (:P) együtt lesztek, az majd időben elválik. Most még jódarabig te leszel a szerelme tárgya, szerintem.
2015. aug. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Ez nagyon bölcs és elgondolkodtató válasz volt, köszönöm. :)

A baj, hogy nem tudom, merjem-e rá alapozni az életem, vagy sem, pár hét és összeköltözünk.

2015. aug. 19. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!