Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok ezek mennyire férnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok ezek mennyire férnek bele egy párkapcsolatba? 20L

Figyelt kérdés

A barátommal egy éve vagyunk együtt és a legjobb barátja egy lány. Őszintén szólva egy kicsit ez is zavar, de ez még számomra teljesen elfogadható. Viszont ezzel a lánnyal többször lefeküdtek még mielőtt összejöttünk volna, ami így viszont már nem kicsit zavaró a számomra. Ennek hangot is adtam, de ilyenkor nem tudom mit várhatok, mert ők már régóta barátok. Nem félek attól, hogy esetleg megcsal vele, ráadásul a lány nem túl szép, sokkal inkább az zavaró, hogy pl. megbeszélnek egymással olyan dolgokat, hogy a lánynak éppen férfihiánya van és hogy mennyire hiányzik neki a szex, illetve tréfából a párom vett neki szexuális segédeszközt is. Nos egy barátságba ezek talán beleférnek, de ha az egy ex, akkor az már kicsit furcsa. Vagy csak én gondolom így? Mivel mindent megbeszélnek egymással, ezért gyakran esik szó közöttük a párkapcsolatunk problémáiról is, ami gyakran sajnos a lány miatt vannak. Ilyenkor mindig kirekesztettnek érzem magam és egyedül. Néhány hét múlva pedig összeköltöznek (a lakásban csak ők ketten fognak lakni). A párom persze szeretné, ha én is gyakran meglátogatnám őket, sőt fel is ajánlotta korábban, hogy költözzek oda, de én még nem érzem a kapcsolatunkat elég érettnek erre. Ti mit gondolnátok ebben a helyzetben, hogy reagálnátok erre? Folytatnátok a kapcsolatot, vagy inkább keresnétek valaki mást?


Köszönöm, hogy elolvastátok :-)



2015. aug. 20. 13:53
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Költőnő, érdekes amit leírsz, de bennem ilyenkor mindig felmerül az a kérdés, hogy persze barátok, de ez alakulhatott azért is, mert pl. az egyik félnek nem kellett (ami nem zárja ki, hogy a másiknak sem), viszont a másik meg azért egyezett bele a barátságba, hogy mégse szakadjon meg közöttük minden. Tehát ha más párkapcsolatban élnek is mindketten, ez nem jelenti azt, hogy mindkét részéről elfeledett, semmis dolognak tekinthető. Vagy esetleg tévedek?
2015. aug. 21. 10:48
 22/23 Költőnő? ***** válasza:
nálunk harmincon túl biztosíthatlak h nem erről szól senkinél. Boldog családapák. Egyikük már ráadásul háromszorosan.
2015. aug. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
barátomnak egyik legjobb barátja is egy lány. aztán meg kiderült róla hogy nem éppen csak barátok voltak, sőt nem is az hogy lefeküdtek egymással, hanem együtt is éltek egymással még akkor is amikor mi járni kezdtünk... ergo barátom járt vele meg velem is egyszerre. ez nemrégiben történt velem is és én egyszerűen azóta se dolgoztam még fel, bár elvileg vége mindennek köztük, csaj költözött stb stb... de hihetetlen sz*r egy helyzet volt, ahol én húztam a rövidebbet. jelenleg meg szünet van :D csak beszélgetni szoktunk. aztán majd meglátjuk bár én folytatnám az én helyzetemben. meg hát szerintem neked is megérné folytatni. meg hát beszéld meg barátoddal hogy zavar. én is elmondtam neki hogy nagyon szarul esett és beszéljük már meg...
2015. szept. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!