Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok ezek mennyire férnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok ezek mennyire férnek bele egy párkapcsolatba? 20L

Figyelt kérdés

A barátommal egy éve vagyunk együtt és a legjobb barátja egy lány. Őszintén szólva egy kicsit ez is zavar, de ez még számomra teljesen elfogadható. Viszont ezzel a lánnyal többször lefeküdtek még mielőtt összejöttünk volna, ami így viszont már nem kicsit zavaró a számomra. Ennek hangot is adtam, de ilyenkor nem tudom mit várhatok, mert ők már régóta barátok. Nem félek attól, hogy esetleg megcsal vele, ráadásul a lány nem túl szép, sokkal inkább az zavaró, hogy pl. megbeszélnek egymással olyan dolgokat, hogy a lánynak éppen férfihiánya van és hogy mennyire hiányzik neki a szex, illetve tréfából a párom vett neki szexuális segédeszközt is. Nos egy barátságba ezek talán beleférnek, de ha az egy ex, akkor az már kicsit furcsa. Vagy csak én gondolom így? Mivel mindent megbeszélnek egymással, ezért gyakran esik szó közöttük a párkapcsolatunk problémáiról is, ami gyakran sajnos a lány miatt vannak. Ilyenkor mindig kirekesztettnek érzem magam és egyedül. Néhány hét múlva pedig összeköltöznek (a lakásban csak ők ketten fognak lakni). A párom persze szeretné, ha én is gyakran meglátogatnám őket, sőt fel is ajánlotta korábban, hogy költözzek oda, de én még nem érzem a kapcsolatunkat elég érettnek erre. Ti mit gondolnátok ebben a helyzetben, hogy reagálnátok erre? Folytatnátok a kapcsolatot, vagy inkább keresnétek valaki mást?


Köszönöm, hogy elolvastátok :-)



2015. aug. 20. 13:53
1 2 3
 11/23 Költőnő? ***** válasza:
De most csak barátság volt pár kósza numerával vagy ex és kapcsolatban voltak? Sztem eléggé nem mindegy.
2015. aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
#11: az előbbi
2015. aug. 20. 15:50
 13/23 Költőnő? ***** válasza:
biztos h le leszek pontozva, de én nem aggódnék
2015. aug. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nem pontozlak le, esetleg leírnád röviden, hogy miért nem aggódnál, kíváncsi lennék a Te véleményedre is.
2015. aug. 20. 16:03
 15/23 anonim ***** válasza:

H-A-G-Y-D O-T-T A F-R-A-N-C-B-A A A B-A-R-Á-T-O-D-A-T!


S-Z-A-K-Í-T-S! (Legalábbis én ezt tenném, ha nő lennék, és így bánnának velem.)


Érthető? :)


Miért vagy együtt még vele? Nem értem, miért tűröd el ezt? Komolyan, mint A szürke ötven árnyalatában. A férfi azt hiszi, hogy bármit megtehet, a nő meg nem hagyja ott. És ilyen férfiaknak vannak barátnői.

2015. aug. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Igaza lehet a Költőnőnek, és lehet, hogy nincs mi miatt aggódni, de én (férfi) sem érezném jól magam ilyen helyzetben, és valószínű kiszállnék idővel a kapcsolatból.
2015. aug. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Költőnő? ***** válasza:

lássuk. Elsősorban férfi barátaim vannak, nem tagadom, némelyikkel külön szinteken volt közünk egymáshoz. Én nagyon szeretem őket mint EMBERT és ők is így vannak velem. Nekem már tudom, hogy egyikőjük sem jelent többet egy jó FÉRFIbarátnál, de az, h ffi kimerül abban, h más szemszögből nézzük a dolgokat és ez jó, meg másképp ölelnek. Én - ha magánéleti gondom van - persze h egy barátommal beszélem meg. A legjobb barátom közel 20 éve is két pasi. Bmikor összeköltöznék velük, ha pl a szükség úgy hozná, de ők már családos emberek. Hogy féltékenyek e rám az asszonyiak?

Néha biztosan. De tényleg nincs miért.

Ha együtt akarnánk lenni, együtt lennénk. Nem véletlenül vagyunk "csak" barátok és vagyunk másokkal párkapcsolatban.

Hát nem tudom mit adott neked ez a perspektíva, de remélem segítettem kicsit.

2015. aug. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

17: De ha van barátnôje, miért nem vele költözik össze?

Nekem lesülne a pofámról a bôr, ha lenne egy barátnôm, és egy másik nôvel költöznék össze.

2015. aug. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Bocs, nem olvastam végig, hogy a kérdezô nem akarta. De akkor se költöznék össze egy másik nôvel. És nem beszélném meg a párkapcsolati gondjaimat se egy másik nôvel.
2015. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hát vazelinnel állítólag belefér, ha hármasban toljátok...
2015. aug. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!