Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Három éves kapcsolat mélypontj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három éves kapcsolat mélypontján mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Három éve vagyunk együtt a barátnőmmel, egy ideje már együtt is lakunk. Gyorsan haladt a kapcsolatunk és nagyon mélyen megismertük egymást. Mikor összejöttünk lángoló szerelem volt, mikor ez csillapodott, rengeteg vitánk volt, de együtt maradtunk, mára pedig én nem tudom őt úgy szeretni, ahogy ő szeret engem. Unom a hibáit, és azt, hogy nem javít rajtuk (persze lehet hogy én sem az enyémeken), idegesít, ha az az elvárása, hogy olyan legyek mint a kapcsolatunk elején, és férfiasan bevallom középtávtól már nem fordítom el a fejem ha más lány megtetszik, mert kellemes téma a fantiáziámnak.

Szeretem a barátnőmet, de nem úgy, ahogy ő szeretné, és szerinte emiatt én egy önző barom vagyok akit semmi nem érdekel, merthogy már nincs köztünk annyi nyalifali mint az elején, és a gyakran visszatérő problémáit inkább leszarom, minthogy felhúzzam magam rajtuk.

Jelenleg úgy érzem, mintha csak kihasználnám (mintha csak szexre és társaságnak lenne jó) mert lehet, hogy tényleg nem szeretem úgy ahogy ő engem. Lehet, hogy ez egy kis dolognak tűnik, de számomra Az ember tragédiája... Nem tudom jó döntés lenne-e szakítani hiszen én is szeretem őt, és ez már nem egy "simán eldobható" kapcsolat... Persze mi is beszéltünk erről az egészről, minden alkalommal "újult erővel folytatjuk", de ugyan ide jutunk. Nem tudom, hogy léphetnék túl azokon a dolgokon amik zavarnak, és őszintén egy kicsit attól is félek, hogyha szakítunk, akkor mással csak nagyobb volumenű problémáim lesznek.

Tapasztalatok, vélemények, segítséééég?



2015. aug. 20. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szakitani :(
2015. aug. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem már unjátok egymást egy kis szünet jót tenne nektek. Hidd el utána nagyon hiányolnád ne szakíts csak legyetek külön egy kicsit. Énis így voltam a párommal.Otthagytam mert untam idegesített utána már nagyon hiányzott nekem azóta semmi baj sincs .Ne legyetek együtt annyit.
2015. aug. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Együtt lakunk, hogy oldjuk meg a külön létet? :(
2015. aug. 20. 17:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyrészt, ha különköltöznétek, észre venné magát és hátha magába szállna és változtatna, nem kell szakítani, csak külön egy kicsit, ez elég pofon lesz, hogy magatokhoz térjetek. Másrészt ez kb minden kapcsolatra vonatkozik. Nem gondolod, hogy átalakult szeretetté a szerelmed? nem várhatod el az összes lánytól örökké hogy mindig szerelem, és nyalifali, ha te komolyan vetetted addig, ki kell tartani. Nyílván ha már úgy érzed hogy, megfogod csalni, akkor ne erőltesd
2015. aug. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mivel a főiskolás éveink végén vagyunk, és egyébként is az együtt lakás egy mérföldkő volt, így a különköltözés biztosan véget vetne a kapcsolatnak. A nyalifalit pedig nem én, hanem ő akarja.
2015. aug. 20. 18:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Jobb lesz szegenynek ha elhagyod! Kepzelem mit szenved ossze!!! Azert massal menne az a nyali fali ugye? Persze :(


Amugy ember hiba nelkul nincsen remelem tudod!!! Kivancsi lennek a te hibaodra!

2015. aug. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!