Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtudnátok ezt neki bocsájtan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudnátok ezt neki bocsájtani? Szóba állnátok vele?

Figyelt kérdés

A (volt?) párom 22 éves én pedig 18 éves lány vagyok.

Másfél évig (voltunk?) együtt. A nyár eleje óta teljesen válságba került a kapcsolatunk. Egyetemista és amióta elkezdődött a legutóbbi vizsgaidőszak itthon volt a tanulást hanyagolta helyette eljárt szórakozni, haverok haverok. Amikor pedig velem lehetett volna Ő "tanult". Teljesen elhanyagolt mindig halasztotta a találkozásokat.

Emiatt teljesen eltávolodtam tőle a vicc az egészben,hogy én ennek ellenére nem mentem sehová a barátaimmal egész nyáron itthon ültem várva,hogy mikor fog rámérni. "Ő alszik mert fáradt, ő most nem ér rá most ez most az.." ha el is mentem pl rokonokhoz rohangáltam a telefonhoz,hogy mikor fog írni,hogy találkozunk.. de persze semmi. Meguntam...


Legutóbbi hetekben ő elment nyaralni kiderült..nélkülem.. leszervezte a nyaralást abból kifolyólag,hogy "én őt teljesen leszarom és el akar felejteni".. mielőtt elment még találkoztunk és annyira ki volt rám akadva amikor mondtam neki,hogy én is rokonokkal elmegyek pl fagyizni,hogy a falhoz nyomott rángatni kezdett és egy "nem szándékos" ütésből kicsattant a szám..

összetörtem,de ő persze nyaralni elment.. se bocsánat semmi..és utólag kiderült,hogy csak lányok voltak vele azon a nyaraláson.


Vélemény?


2015. aug. 22. 18:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem szeret téged. Minek tovább húzni-nyúzni ezt a kapcsolatot?
2015. aug. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát igen, más életszakaszba kerültetek, és a szeretet az ő irányából nem volt elég erős.


Más kérdés, hogy ez elég riasztó: "a vicc az egészben,hogy én ennek ellenére nem mentem sehová a barátaimmal egész nyáron itthon ültem várva,hogy mikor fog rámérni." - tessék már saját életet élni, a párkapcsolat ugyanis nem az életedet helyettesíti, csak mellette van. De komolyan, lányok, nem vagyok egy őrjöngő feminista, de fel nem foghatom, hogy a 21. században hogy ülhet otthon egy fiatal életerős nő egy pasira várva...

2015. aug. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez 1 farok Zárd le minél elõbb és lépj túl! Kihasznál és nem tisztel

24 F

2015. aug. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!