Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Párommal együtt élünk majd' 4 éve,jól keres,ő tart(ott ) el.

Sokmindenben kiálltam mellette és mennék én is dolgozni,de mivel nincs miből elindulni,ezért nem tudok menni.

A párom ennek ellenére mindig rámordítja hogy ingyenélő vagyok,lusta g*ci,pedig mindig minden megvan csinálva,normálisan vezetem a háztartást..neki itthon semmi dolga nincs, egy poharat nem kell elraknia.

Amikr pedig megkérem hogy támogasson már(bérletre kellene pénz,meg a munkához kapcsolódó dolgokra) akkor az a válasz hogy oldjam meg ahogy akarom,kérjek kölcsön,vagy csináljak valamit. És szerinte ez így rendben is van..

Nem várhatnám el tőle,hogy ennyiben segítsen nekem?

Azalatt a 4 év alatt mindenben segítettem neki,néha-néha volt alkalmi munka is,és mivel tanultam ezért kaptam 15ezret amiböl egy forintot nem költöttem el,odaadtam neki azt is,meg minden pénzt amit kerestem.


2015. aug. 23. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Ne legyél rabszolga.
2015. aug. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért tűröd el, hogy gorombáskodjon veled? Volna hová menned, van családod, szüleid, akik támogatnának, amíg nem helyezkedsz el?
2015. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én kiszállnék a helyedben, haza mennék a szülőkhöz, és ezerrel keresnék melót, de egyetlen percre nem maradnék tovább ez mellett az ember mellett.Próbálj egy csomó mellékest keresni, amiből pár Ft-od lesz.

Ingyen cseléd vagy. Semmi több.

2015. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Blade Bone ***** válasza:
Szegényke, ez nem kapcsolat. :(
2015. aug. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez lóf**asz estifénnyel.
2015. aug. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A fő kérdésre, hogy kinek van igaza, a válasz: Neked.

32 éves férfi vagyok és szerintem a barátod nagyon rosszul áll a dolgokhoz. Önző és egoista. Meg kell vele értetni hogy a dolgok közösek, az érdekek közösek. Ha nem érti meg akkor ki kell lépni. Tudom mondani könnyű..

2015. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Meséld már el, milyen kiadások kellenek ahhoz, hogy benyújtsd pl. elektronikusan a jelentkezésed valamilyen munkára???


A párod egyrészt minősíthetetlenül viselkedik, de azt sem értem, hogy te miért nem kerestél már rég munkát és pénzt.

2015. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy kitartott nő vagy. Miért várod el, hogy egyenlő félként kezeljen az urad?
2015. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tisztem védeni a kérdezőt, de írta, annyi pénze sincs, hogy bérletet vegyen, amivel eljárjon munkába. Úgy azért nehéz pénzt keresni.
2015. aug. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És most örülj neki, hogy nincs még közös gyerek, még inkább ki lennél neki szolgáltatva. Pakolj és vissza se nézz.
2015. aug. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!