Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyikünknek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyikünknek van igaza?

Figyelt kérdés

Múltkor mikor barátomnál voltam egyik nap megígérte, hogy másnap mikor megyek haza reggel elkísér engem busszal (a szomszédos városban lakom, busszal kb 20 perc), és vesz nekem 1-2 ruhát szülinapomra, mert most nem kaptam tőle semmit, mondta h majd ez lesz az ajándékom. Aztán másnap reggel nem sikerült olyan korán kelnünk ahogy ő akarta (1 órával később keltünk) úgyhogy kijelentette, hogy ő nem megy fel ilyen melegben. Ezt a kifogást eléggé átlátszónak tartottam, hisz 1 órával korábban sem lett volna sokkal kevésbé meleg... ilyenkor már reggel is van, hogy dög meleg van. Persze ezen összevesztünk, mert bántott h megígért valamit és utána meg hirtelen meggondolja magát, és még neki állt feljebb. Na mindegy, túltettük magunkat rajta, és megbeszéltük, pontosabban ő ajánlotta fel, hogy majd pénteken (azaz holnap) feljön elém mert úgyis mennék hozzá, és akkor elintézzük. Erre nemrég közölte velem, hogy holnap délelőtt sok dolga van, úgyhogy menjek valamikor délután... persze megint kiakadtam, mert megintcsak úgy csinált mintha semmit nem ígért volna meg, és ismét neki állt feljebb. Most őszintén, kíváncsi lennék kívülállók véleményére, hogy tényleg én reagálom túl vagy mégiscsak nekem lenne igazam?

Félreértés ne essék, nem az a bajom, hogy nem kapom meg a ruhákat, az ráér részemről, de utálom ha valaki megígér valamit aztán szarik az egészre... főleg ha aztán még be sem látja, hogy hibázott, sőt neki áll feljebb, mert ilyenkor mindig azzal kezd el vagdalózni, hogy mennyi mindent tett meg nekem, és hogy inkább hálás lehetnék... ami oké is, rendben van, de attól még ebben a dologban nem tett meg valamit, amit megígért.



#ígéret #szép szó #ha betartják #úgy jó
2015. aug. 6. 22:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Oké egyszer halasztott, nem volt kedve.

Holnap menj fel délután és intézzétek el. Szerintem nem fog kifogást keresni. Ha meg akkor is dolga akad és tényleg fontos, akkor oké, de ha csak szimplán nincs kedve menni, akkor meg ne hitegessen, hogy elkísér, hogy ráér, tuti, hogy mentek.

2015. aug. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A barátodnak van igaza. Először azért maradt el, mert véletlenül elaludtatok. Másodszor meg közbejött neki valami. Talán még nem akkora katasztrófa ez.
2015. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem olyan dolog jött közbe neki, ami halaszthatatlan, annyit mondott, hogy boltba kell mennie (de az megvan 10 perc alatt) és hogy főz ebédet... de amúgy is eredetileg azt mondta, hogy majd korán jön föl elém, hogy még legyen ideje utána ebédet csinálnia (amiben segítettem volna). Most meg már hirtelen nincs ideje rá...

Én úgy érzem, hogy ha meg akar tenni valamit az ember, arra talál megoldást, ha nem, akkor talál kifogást.

2015. aug. 6. 22:35
 4/16 anonim ***** válasza:
Túl hisztis vagy. Úgy csinálsz, mintha annak kéne történnie amit akarsz, mert te akarod és akkor mindenkinek a kedvedben kell járnia, azt kell tennie amit akarsz. Nem így működnek a dolgok.
2015. aug. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Látom nem fogod fel, hogy arról van szó, hogy megígért valamit, azt általában be szokás tartani. Persze ha valami fontos jön közbe megértem, de ezek inkább pitiáner kifogásoknak tűnnek. És már nem ez volt az első eset, ez csak egy példa volt. De ha nincs sikered a nőknél azt ne rajtam vezesd le, köszi.
2015. aug. 6. 22:49
 6/16 A kérdező kommentje:
Első kommentelő: túlságosan jól ismerem hozzá, hogy tudjam, megint azzal jönne, hogy meleg van és nincs kedve feljönni.. érdekes módon az nem zavarja, hogy nekem kell melegben utazgatnom hozzá, mert ő ki nem lépne a házból. Úgyhogy ezt inkább fel sem hozom neki, úgysem lenne értelme. De akkor azt nem értem, hogy miért ígér meg olyat, amiről tudja, hogy nem tartja be? Engem csak ez idegesít..
2015. aug. 6. 22:53
 7/16 anonim ***** válasza:
ez az egész ruha sztori nem érdekel, de mi az, hogy annyi mindent megtett, inkább hálás lehetnél? ez elég prosztóság, már nem azért.
2015. aug. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy elfogyott a ruhára szánt pénze? Vagy nem érkezett meg olyan pénz, amire számított?
2015. aug. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

7-es, pedig minden egyes alkalommal felhozza ezt mikor összeeszünk.. még ha nem is ilyen témájú. Szerintem csak ezzel próbál védekezni és bűntudatot kelteni bennem ahelyett, hogy belátná egyszer is, hogy ő hibázott. Mert ő olyat sosem szokott...

Engem sem a ruhák érdekelnek, ezek is az ő ötletei voltak, emiatt sem értem igazán... inkább az, hogy ha megígér valamit akkor ha már le is mondja, ne kezelje úgy, mintha sosem ígért volna semmit.. mert ő gyakorlatilag ezt csinálta. És mikor rákérdeztem, hogy "dehát nem azt mondtad, hogy majd feljössz?" akkor már egyből nekem támadt, hogy milyen hálátlan vagyok, már megint bunkózok stb... már nem értem komolyan :D

2015. aug. 6. 23:10
 10/16 anonim ***** válasza:

Hisztis vagy. Az első elmaradt, mert elaludtatok, na bumm. A másodikat meg lemondta, mert biztos ennél fontosabb dolga van, igazán lehetnél empatikusabb is. Mégis a ruhák bántanak téged, úgy érzem én... Ha pedig mégsem, ne hisztizz, nem körülötted forog a világ, próbálj meg türelmesebb és elfogadóbb lenni. Bőven lesz még olyan, hogy nem teljesítik azt emberek, amit megígérnek, tőlük független dolgok miatt.

20l

2015. aug. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!